Як робити кікфліп на Фінгер.

Кікфліп (Kickflip) це базовий фліповий трюк. Він не дуже складний, але дуже красивий і ефектний. Зазвичай його починають розучувати відразу після ol>
Вам знадобиться
  • Фінгерборд
  • Пряма, рівна поверхня (наприклад, стіл)
Інструкція
1
Поставте фінгерборд на довгу рівну пряму поверхню, наприклад, на стіл. Тренуватися можна і на підлозі, важливо, щоб вам вистачило його довжини для виконання трюку.
2
Поставте вказівний і середній пальці на фінгерборд. Стійка аналогічна постановці пальців при виконанні трюку ol>
3
Наберіть швидкість, але не дуже велику, середнім пальцем зробіть клацання по задньому Тейле як при виконанні ol>
4
Як тільки ваш фингер піднявся в повітря, його необхідно закрутити. Найкраще це робити, коли фінгерборд знаходиться в повітрі під кутом 70 градусів. Закручують фінгерборд вказівним пальцем. Для цього перекажіть вказівний палець на ближній до себе край дошки перед гвинтами і зробіть витяжку вгору і вліво. Середній палець повинен знаходитися на задньому Тейле фінгерборда до тих пір, поки фингер не почне обертатися навколо своєї осі.
5
Після того, як фингер зробив один оборот навколо свій осі, його потрібно зловити крайніми фалангами вказівного і середнього пальців і плавно приземлитися.
6
При правильному виконанні kickflip'а, під час приземлення пальці повинні виявитися на шурупах Фінгера.
7
При виконанні Double Kickflip або подвійного кікфліп закриття фінгерборд потрібно трохи сильніше, щоб дошка зробила подвійний оборот замість одинарного. Під час виконання обох трюків важливо, щоб фингер не відлітають від вас далеко, а знаходився «під пальцями».
Корисна порада
Для того щоб фінгерборд не вилітав з рук, навчитеся тримати баланс в повітрі і закручуйте дошку не докладаючи надмірних зусиль. Робити це краще легким рухом вказівного пальца.Не намагайтеся виконати трюк відразу на великій швидкості, краще нарощуйте її поступово. При виконанні Kickflip'а важливо, щоб всі рухи виконувалися чітко і в певній послідовності.