Як усунути помилку запуску.

Для пошуку та усунення причин виникнення проблем, що виражаються в появі повідомлень про помилки, буде потрібно запуск Windows Vista або Windows 7 з використанням мінімального набору драйверів і автоматично завантажуваних програм, іменований «чистим запуском».
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і введіть значення msconfig.exe в поле рядка пошуку для запуску програми настройки системи.
2
Натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання команди і введіть пароль адміністратора комп'ютера (при необхідності) для підтвердження своїх повноважень.
3
Застосуйте прапорець на полі «Вибірковий запуск» на вкладці «Загальні» вікна "Конфігурація системи» та зніміть прапорець на полі «Завантажувати елементи автозавантаження».
4
Перейдіть на вкладку «Служби» і застосуєте прапорець на полі «Не відображати служби Microsoft».
5
Натисніть кнопку «Вимкнути всі» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
6
Виберіть пункт «Перезавантаження» і дочекайтеся закінчення операції.
7
Повторіть всі вищеописані дії для повернення до вкладки «Служба» і застосуєте прапорець на полі «Не відображати служби Microsoft».
8
Застосуйте прапорці у половини служб у списку «Служби» і натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.
9
Виберіть пункт «Перезавантаження» і дочекайтеся закінчення операції.
10
Повторюйте всі вищеописані дії в разі появи повідомлень про помилку до виявлення служби їх зухвалою. Якщо служби, викликають проблему, відсутні, виконайте наступні дії.
11
Виконайте чистий запуск і перейдіть на вкладку «Автозавантаження».
12
Застосуйте прапорці на полях половини елементів списку «Елемент автозавантаження» і натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.
13
Виберіть пункт «Перезавантаження» і дочекайтеся закінчення операції.
14
Повторюйте цей алгоритм дій для виявлення елемента автозавантаження, що викликає проблеми.
15
Зверніться до виробника програми або служби, що є причиною появи повідомлень про помилку, для визначення можливості усунення проблеми.
16
Запустіть програму відновлення системи і зніміть прапорець на полі проблемного елемента після її завершення.
17
Натисніть кнопку «Пуск» для входу в головне меню системи і введіть значення msconfig.exe в рядку пошуку для установки комп'ютера на звичайний запуск.
18
Натисніть клавішу Enter для виконання команди і перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна.
19
Виберіть параметр «Звичайний запуск» і натисніть кнопку OK для виконання команди.
20
Підтвердіть виконання пере запуску комп'ютера в новому діалоговому вікні попередження.
Зверніть увагу
Незастосування прапорця на поле «Не відображати служби Microsoft» може привести до остаточного видалення всіх точок відновлення системи!
Корисна порада
Виконання вказівок по здійсненню чистої завантаження може зробити тимчасово недоступними деякі функціональні можливості системи.
Перевірка та виправлення помилок запуску може бути виконана в операційній системі Windows 7 за допомогою графічного інтерфейсу і за допомогою командного рядка. Перший варіант більш зручний для початківців користувачів комп'ютера, хоча використання команди CHKDSK надає великі можливості.
Вам знадобиться
  • - Windows 7.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Комп'ютер» для виконання операції перевірки вибраного диска на наявність помилок.
2
Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на значок диска, що підлягає перевірці, і перейдіть в пункт «Властивості».
3
Перейдіть на вкладку «Сервіс» у вікні, і натисніть кнопку «Виконати перевірку».
4
Натисніть кнопку «Запуск» в діалоговому вікні «Перевірити локальний диск ім'я_диска» для виконання перевірки без додаткових дій.
5
Застосуйте прапорець на полі «Автоматично виправляти системні помилки» для виконання сканування вибраного диска з виправленням помилок файлів і папок.
6
Виберіть пункт «Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектори» для пошуку і відновлення даних в пошкоджених секторах.
7
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту командного рядка.
8
Введіть значення chkdsk в поле "Відкрити" для запуску перевірки диска без будь-яких подальших дій і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
9
Використовуйте значення «буква_диска:» для вказівки обраного для перевірки диска (chkdsk C:).
10
Введіть значення/F для виправлення помилок на вибраному диску і натисніть кнопку OK для підтвердження змін (chkdsk C:/F).
11
Використовуйте значення/R для пошуку пошкоджених секторів і відновлення зберігаються в них даних. При застосуванні цієї команди використання значення/F є обов'язковим (chkdsk C:/F/R). Натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
12
Вкажіть значення/X для виконання попереднього відключення вибраного томи. При застосуванні цієї команди використання значення/F є обов'язковим (chkdsk C:/F/X). Натисніть кнопку Ok для підтвердження застосування зроблених змін.
Зверніть увагу
Щоб уникнути пошкодження диска і що зберігаються на ньому даних, не зупиняйте і не переривайте розпочату перевірку.
Корисна порада
При виборі елемента «Автоматично виправляти системні помилки» перевірка диска буде виконана в ході наступного завантаження комп'ютера.