Як знайти веб камеру.

Користуючись так званими «живими» камерами, можна переноситися, не встаючи з крісла, в самі різні куточки світу. Побачити в реальному часі, скажімо, жваве перехрестя в Токіо або зоопарк в Сіднеї може кожен користувач інтернету.
Інструкція
1
Врахуйте, що пошук «живих» камер за допомогою пошукових систем - справа дуже складна. Скористайтеся для цього особливими пошуковими системами, спеціально призначеними тільки для пошуку таких камер. Одна з них розташована за адресою: http://www.earthcam.com/
2
Врахуйте, що деякі з сайтів камерами вимагають для перегляду установки додаткового програмного забезпечення: QuickTime, Flash, Silverlight (для Linux - Moonlight), Java, Windows Media Player. Або встановіть якнайбільше плагінів з перерахованих вище, або змиріться з тим, що частиною камер користуватися ви не зможете.
3
Введіть на спеціалізованому сайті в пошуковий рядок назва країни, міста, зображення камер якого ви бажаєте побачити.
4
Ви отримаєте список знайдених камер з прикладами зображень з них (зроблених не в реальному часі). Виберіть серед них таку, перед якою обстановка часто змінюються (ходять люди, тварини, їздять транспортні засоби). При бажанні, перед цим виберіть у верхньому рядку тип камери (наприклад, розташовані над дорогами, або доступні для перегляду з мобільних телефонів). Також при виборі камери керуйтеся її рейтингом, позначеним за допомогою зірок.
5
Відбудеться перехід на сторонній сайт. Якщо на ньому представлено декілька камер, виберіть одну з них. Якщо ж виявиться, що сайт більше не працює, скористайтеся в спеціалізованій пошуковій системі посиланням "Report Broken Link".
6
Якщо камера показує статичні зображення, подивіться, як часто вони автоматично оновлюються. Якщо цього не відбувається, періодично здійснюйте таке оновлення самостійно. Чи не оновлюйте сторінку вручну занадто часто, щоб сервер не прийняв ваші дії за атаку. Камери, що передають статичні зображення, мають ту перевагу, що переглядати їх можна і з мобільного телефону.
7
Якщо зображення не оновлюється занадто довго, ознайомтесь з розкладом роботи даної камери. Якщо зараз вона вимкнена, зайдіть в інший час (з урахуванням часового поясу), або скористайтеся іншою камерою.
Операційна система вимагає догляду за собою: постійної чистки від "сміття", вірусів і непотрібних записів реєстру. Але коли всілякі способи вирішення тієї чи іншої проблеми вичерпані, а необхідність використання комп'ютера досі мається, люди часто звертаються в сервісні центри по допомогу. Скільки ж коштуватиме послуга з перевстановлення Windows в одному з таких центрів?

Способи переустановлення Windows

ОС Windows, якщо розглядати її в порівнянні з іншими ОС, дуже легка в установці і перевстановлення: з процесом може впоратися навіть новачок, який не має навичок роботи на комп'ютері. Єдиним "особливим" знанням буде те, що для початку установки Windows в режимі BIOS (при завантаженні комп'ютера) потрібно встигнути клацнути відповідну клавішу (у всіх комп'ютерів вона різна, але часто або F8, або F10, або F12), після натискання якої дискової привід або usb-привід прочитає інформацію з диска або змінного носія і запустить програму установки Windows.
Беручи до уваги простоту процесу установки, виникає питання про те, чи потрібно звертатися в сервісний центр і віддавати свої гроші за те, щоб 5-хвилинну операцію виконали "фахівці"?

Вартість на послуги з перевстановлення та налаштування Windows

Сьогодні персональні комп'ютери знаходяться буквально в кожному будинку, а послуги, пов'язані з лагодженням самих машин або ОС, відповідно, дуже поширені, так як користуються величезною популярністю в силу того, що багато користувачів-новачки абсолютно не володіють навичками роботи з ОС, а вже тим більше навичками її установки/переустановкі.Цени на переустановлення і настройку системи варіюються залежно від регіону: у Москві подібна послуга коштує приблизно від 500 до 700 рублів, з урахуванням того, що власник має інсталяційний диск або "флешку" з операційною системою, а в Омську виїзд співробітника на будинок в межах міста з послугою переустановлення системи буде коштувати від 300 рублей.Еслі власник комп'ютера не має установочного диска (ліцензійного), тоді компанія, що надає послуги з перевстановлення, запропонує купити ліцензійний диск встановлення з ОС. Таким чином в ціну всієї послуги увійде вартість установки (300-700 рублів по Росії) і вартість ліцензії. Офіційно на ринку сьогодні доступні дві версії Windows: 7, 8 і 8.1. Підтримка ОС Windows XP призупинилася давним давно. Ціни на Windows 7 варіюються від 3100 р. (Basic Home 32/64bit) до 7600 р. (Professional 32/64bit - версія коробочки) .Ціни на Windows 8 і 8.1 тримаються в проміжку між 5990 р. (Домашня версія Windows 8/8.1) і 9990 р. (Професійна версія windows 8/8.1) Варто зазначити, що сьогодні компанією Microsoft активно підтримуються студенти: на офіційному сайті оновлення до Windows 8 або 8.1 для студентів російських вузів буде коштувати 2190 рублів.
Сьогодні досить популярні компанії, які надають послуги з перевстановлення та налаштування Windows на дому. Часто такі послуги стояти не дуже дорого, а майстри встигають виконати всю роботу за годину з моменту подачі заявки.
Особливим випадком можна назвати переустановку по гарантії в сервісному центрі магазину, який продав людині комп'ютер з передвстановленою на нього ОС. Деякі компанії можуть запропонувати безкоштовну переустановку, а деякі візьмуть несуттєву плату (від 300 до 1000 рублів). Варто відзначити, що зазвичай такого роду підтримка здійснюється лише перші 1-2 роки після покупки комп'ютера і має обмеження: деякі магазини можуть безкоштовно перевстановити систему лише певну кількість раз.Разумеется, з урахуванням легкості процесу установки і поширеності "виїзних" майстрів, які можуть виконати свою роботу прямо вдома у власника комп'ютера, необхідність відвідування сервісного центру різко знижується.