Як зробити тему з фото.

В операційній системі Windows досить широкий спектр того, що можна налаштувати за власним смаком. Це стосується панелей, кнопок, виду папок і, звичайно ж, теми робочого столу. Якщо картинка набридла, її можна замінити на власну - оригінальну. Наприклад, створену з фотографії . Щоб зробити тему з фото, скористайтеся наведеними рекомендаціями.
Інструкція
1
Щоб зробити тему робочого столу з фото, для початку збережіть фотографію на комп'ютері. Для цього скористайтеся будь-якими доступними вам способами і засобами (наприклад, збережіть фотографію на карту пам'яті, за допомогою USB-перехідника перенесіть зображення на жорсткий диск комп'ютера).
2
Відкрийте фотографію в графічному редакторі. Доопрацювати зображення, підретушують, застосуйте цікаві ефекти, загалом, зробіть з фотографії зображення, яким ви хочете милуватися при роботі з комп'ютером. Особливу увагу приділіть розміру зображення.
3
З будь-якого вільного місця на робочому столі викличте вікно властивостей робочого столу. Для цього клікніть по робочому столу правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть останній рядок «Властивості». Перейдіть на вкладку «Параметри» і подивіться, яке дозвіл коштує біля екрану на даний момент. В ідеалі ваша фотографія повинна бути таких же розмірів.
4
Збережіть готове зображення на жорсткому диску комп'ютера. Запам'ятайте, в яку директорію ви його зберегли. Трохи пізніше вам доведеться вказати шлях до файлу.
5
Знову викличте вікно «Властивості: Екран». Перейдіть на вкладку «Робочий стіл». У верхній частині вікна відображається та тема робочого столу, яка встановлена у вас на даний момент. Нижче розташовані доступні теми та робочі кнопки.
6
Натисніть на кнопку «Огляд» і, пересуваючись по каталогу, виберіть щойно збережене зображення. Клацніть по ньому лівою кнопкою миші, зображення у верхній частині вікна автоматично змінитися на те, яке ви тільки що обрали.
7
У випадаючому меню, розташованому під кнопкою «Обзор», виберіть спосіб відображення вашого зображення на робочому столі. Воно може бути розміщено по центру, виглядати як безперервний ряд дублюються фото або бути розтягнутим по всій області робочого столу.
8
Визначившись з розташуванням, натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно властивостей екрана, клікнувши лівою кнопкою миші на кнопці «OK або натиснувши на значок« Х »в правому верхньому куті вікна. Насолоджуйтесь створеної вами темою.
Корисна порада
Якщо ваша фотографія занадто мала, щоб збільшувати її звичайними способами, скористайтеся відповідними плагінами для графічних редакторів, які дозволяють збільшити зображення при мінімальній втраті в якості.