Як повернути екран вітання.

Відновлення екрана вітання може знадобитися в разі відключення цієї функції системи деякими службами (наприклад, службою клієнта для NetWare). Проведення цієї операції не вимагає спеціальної комп'ютерної підготовки і доступно будь-якому користувачеві операційної системи Windows.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що вхід в систему виконаний через обліковий запис адміністратора комп'ютера. Для цього спробуйте змінити системний час в треї, відображається в правому нижньому кутку екрана монітора комп'ютера. Поява вікна попередження з повідомленням «Недостатньо прав для зміни системного часу» вказує на відсутність у використовуваної облікового запису прав адміністраторського доступу. Використовуйте інший запис або зверніться за допомогою до адміністратора даного комп'ютера.
2
Натисніть кнопку «Пуск» для входу в головне меню системи і перейдіть в пункт «Налаштування».
3
Виберіть пункт «Панель управління» і відкрийте вікно «Облікові записи» подвійним кліком миші на поле компонента.
4
Вкажіть посилання «Змінити спосіб входу та виходу із системи» і застосуєте прапорець на полі «Використовувати екран вітання» для входу користувачів в систему через вікно вітання з необхідністю вибору потрібної облікового запису і введенням пароля.
5
Зніміть прапорець на полі «Використовувати екран вітання» для входу в систему через стандартне діалогове вікно «Вхід у Windows» із зазначенням імені користувача та введенням пароля.
6
Використовуйте альтернативний метод відновлення класичного вікна вітання за допомогою редактора реєстру (тільки для просунутих користувачів).
7
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для виклику інструменту командного рядка.
8
Введіть значення gpegit.msc в полі «Відкрити» та натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
9
Виберіть у списку в лівій частині вікна ключ параметрів зі значенням computer configuration -> administrative templates -> system -> logon.
10
Оберіть значення Always Use Classic logon і переконайтеся, що виставлено значення disable.
11
Перезавантажте систему для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до реєстру комп'ютера може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Вхід у систему для комп'ютерів, які є членами мережевого домену, неможливий.
В операційній системі Windows XP існує певна графічна оболонка, яка за замовчуванням присутній в системі. Деяким користувачам хочеться зробити свою систему більш індивідуальною і створити власне вікно вітання Windows. Для того щоб змінити екран вітання, вам буде потрібно компілятор ресурсів ResHack.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть компілятор. Потім відкрийте Adobe Photoshop для створення фонового зображення, яким ви заміните стандартне системне зображення екрану вітання. Ви можете використовувати будь фон - намалюйте його вручну або відкрийте в Фотошопі будь-яку картинку, яка вам подобається. Відредагуйте розмір зображення, щоб він відповідав вирішенню вашого монітора. Збережіть фонову картинку у форматі JPEG.
2
Запустіть програму ResHack і про всяк випадок збережіть копію файлу logonui.exe з основного каталогу Windows. У відкритій програмі ResHack виберіть у меню File -> Open і імпортуйте створену копію системного файлу. У лівій частині вікна програми відкриється дерево папок ресурсу.
3
Відкрийте папку з назвою Bitmap, щоб витягти з неї графічні зображення. У папках з різною нумерацією, які ви побачите, містяться зображення, відповідні різним кнопкам інтерфейсу входу в систему. У папці 100 знаходиться фонова картинка для екрану вітання, в папці 102 - поле введення пароля, в папці 107 - кнопка харчування і так далі. Ви можете відкрити кожну папку, щоб подивитися, які кнопки і графічні елементи екрану вітання в них розташовані.
4
Оберіть папку 112 і потім виберіть у меню опцію Action -> Save bitmap: 112. Збережіть файл у форматі bmp. Завантажте збережений файл в Фотошопі і відредагуйте так, як вам подобається. Те ж саме повторіть з будь-якими іншими файлами з кореневого каталогу ресурсів. Замінюйте вихідні файли в каталозі на змінені, вибравши в меню Action опцію Replace Bitmap.
5
Щоб не переплутати номери кнопок, зберігайте всі графічні об'єкти з номером папки, в якій вони зберігалися, в назві файлу. Фонове зображення, встановлене в каталозі за замовчуванням, замініть на власне.
6
Тепер відкрийте папку UIFILE і у внутрішній папці «1000» відредагуйте ресурс «1033». Ви побачите код, в якому визначається стиль екрану вітання системи. У тегах style ви можете змінити колірну схему входу в систему, а також шрифти.
7
Збережіть зміни у файлі, натиснувши на кнопку Compile Script.