Як зшити багатошарову спідницю. пошити дитячу багатошарову спідницю.

Як важко підібрати модель спідниці точно по фігурі. Багатошарові спідниці хороші тим, що вони універсальні за розміром, тому що верх такої моделі зібраний на гумку. Це говорить про те, що не буде потрібно ніяких блискавок, застібок або гудзиків і отже, проблем з посадкою спідниці на фігуру теж не буде. Важливо й те, що шиття такої спідниці може освоїти навіть новачок, не маючи досвіду в пошитті одягу.
Вам знадобиться
  • - тканина за вибором (сітка, фатин, атлас);
  • - шпилька;
  • - гумка;
  • - нитки в тон;
  • - атласна стрічечка.
Інструкція
1
Зніміть правильно мірки з того, кому призначається спідниця. Модель багатошарової спідниці хороша тим, що підходить практично кожній дівчині. Потрібно просто виміряти обсяг талії. Для пошиття такого виробу побудова спеціального креслення не потрібно. Шари тканини просто накладаються один на одного. Спідниця, яка складається з декількох повітряних шарів, підкреслить стрункість жіночої фігури.
2
Візьміть ту кількість тканини, яке відповідає вашим розмірами, гумку шириною від 0,8 до 2,5 см. Для того щоб на спідниці вийшли гарні збірки, потрібно правильно відміряти довжину кожного шару тканини. Ширина першого ярусу на розмір 44-46 становить приблизно 17 см, враховуючи припуск на сточування 1 см і припуск на пояс 6 см. Усі наступні яруси будуть шириною 12 см з урахуванням припусків.
3
Розкроїте деталі спідниці наступним чином: перші три ряди будуть складатися з одного елемента, а останні три - з двох однакових. Верхній край першого ярусу обробляється оверлоком і подгибается по ширині гумки (враховується припуск 1 см) і прасувати. Якщо ви кроіте з нейлонового шифону, оверлок можна не використовувати, тому що краї цієї тканини не сиплються.
4
Відокремте на тканині відстань за допомогою строчки на ширину гумки і залиште невеликий отвір для неї. По верху кожного ярусу зробіть оборку до довжини нижнього краю попереднього ряду. З'єднуйте по черзі всі яруси і поєднуйте бокові шви деталей. Деталі накладайте акуратно, уникаючи перекосів, тому що будь-який недолік буде добре видно на готовому виробі.
5
Обробіть і заутюжьте всі краї шарів. В отвір на поясі просмикніть гумку. Залежно від ширини талії, відрегулюйте її натяг і стачайте краю швом зигзаг. Після обробіть і зашейте отвір для гумки. Можете прикрасити спідницю квіткою в тон або зав'язати бант з атласної стрічки. У вас вийде до того гарна спідничка, що вам не захочеться її знімати.
Зверніть увагу
Перш ніж кроїти спідницю, точно виміряйте ширину талії і стегон.
Корисна порада
Спідниця такого фасону може виглядати дуже ошатно, якщо при пошитті ви використовуєте тафту або атлас.