Як відправити посилку до Англії. передача посилок в лондон.

Відстань між Росією і Великобританією, якщо рахувати від столиць, - 3009 км. Дуже поширені відправлення з Англії до Росії. Але, так як поштові відправлення в Англію з Росії - не дуже масова практика, існує всього декілька способів це зробити.
Інструкція
1
Зверніться на «Пошту Росії», яка вчиняє поштові відправлення по всьому світу. Для того, щоб дізнатися вартість відправлення вашої посилки, можна звернутися особисто до відділення з посилкою. Її зважать, оцінять і скажуть вам приблизну суму.
2
Можна також дізнатися цю інформацію не виходячи з дому, але тільки, якщо у вас є ваги і інтернет. Зважте ваші речі (пам'ятаєте, що, наприклад, на коробці з цукерками буде вказана маса тільки цукерок, а платити потрібно буде і за картон) і введіть в калькулятор на сайті пошти потрібні дані (http://www.russianpost.ru/rp/servise/ru/home/postuslug/autotarif). Наприклад, щоб відправити до Великобританії посилку масою 1000 грамів, використовуючи літак, доведеться заплатити 839 рублів. Тарифи пошти найдемократичніші з усіх офіційних, однак, терміни доставки для авіапосилок - від 11 робочих днів, наземних - від 20.
3
На сайті також можна скористатися послугою «Відстеження поштових відправлень». Після оформлення посилки, їй присвоюється поштовий ідентифікатор, введіть його в поле на цій сторінці (http://www.russianpost.ru/rp/servise/ru/home/postuslug/trackingpo) і дізнаєтеся, де зараз знаходиться ваше відправлення.
4
Якщо запропоновані поштою терміни вас не влаштовують, ви можете звернутися в компанію «EMS», яка спеціалізується на експрес-відправленнях. Фахівці готові доставити ваші речі у вельми стислі терміни, однак вартість їх послуг досить висока. Відправлення до Великобританії вантажу масою до 100 грамів - 1395 рублів, до 500 грамів - 1585 рублів, до 1 кілограма - 1785, до 1,5 кілограмів - 2005 і так далі. Посилка в 5 кілограмів коштуватиме близько 3120 рублів, 10 - 4060.
5
Якщо вам потрібно відправити щось дійсно швидко, зверніться в цю компанію. Заплатити за послуги можна або на пошті, або c допомогою безготівкового розрахунку, або при отриманні (останнє можливо тільки при укладенні договору з EMS). Очевидно, що EMS бере за відправку набагато більше пошти. Однак порівняння за термінами - на її боці. Ваші речі дійдуть до Великобританії за 2-4 дня.
6
Є ще один спосіб відправлення посилки хоч і найдешевший, але не зовсім легальний. Це відправка «з оказією» - з екскурсійним автобусом, з другом, який летить туди у відрядження. Деякі водії автобусів і далекобійники підробляють подібним чином і за свою послугу беруть близько 1 фунта за кілограм. Правда, ніхто не гарантує вам збереження речей і взагалі того, що вони будуть доставлені. Тому користуватися такою відправкою краще тільки при наявності знайомств або рекомендацій.