Як отримати доступ в комп'ютер через інтернет.

Часто виникає необхідність отримати доступ до комп'ютера через інтернет . Наприклад, коли ви хочете допомогти друзям або родичем освоїти будь-які комп'ютерні премудрості. Зазвичай телефонують і запитують «Тут віконце вискочило. Що натиснути? ». Тоді найкраще подивитися самому, що ж там сталося. Ще дуже зручно мати віддалений доступ , коли потрібно встановити різні програми.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - програма-браузер.
Інструкція
1
Відкрийте головне меню за допомогою кнопки «Пуск», далі зайдіть в «Панель управління», далі «Система» і «Віддалений доступ ». Щоб дати віддалений доступ до комп'ютера, включите опцію дозволу підключення віддаленого помічника, а також віддаленого робочого стола. Далі на обох комп'ютерах відкрийте програму «Віддалений помічник Windows». Щоб зайти на віддалений комп'ютер, потрібно у вікні програми клацнути на ньому «Запросити того, кому ви довіряєте для надання допомоги». Далі є три варіанти: зберегти запрошення у файлі, вислати по електронній пошті або з використанням Easy Connect. У першому випадку буде створений файл запрошення - його треба передати на комп'ютер, з якого будуть заходити. Другий варіант - відправити цей файл по електронній пошті. У третьому випадку використовується відправка файлу з використанням сервісу Easy Connect. Виберіть один з варіантів. На екрані введіть пароль, щоб дозволити доступ на комп'ютер через інтернет .
2
Переконайтеся, що абонент отримав запрошення і запустив його. Введіть пароль, а якщо був використаний Easy Connect, запит з'явиться без файлів. Далі натисніть опцію «Запросити управління» та на комп'ютері, до якого потрібно дати віддалений доступ з'явиться запит, щоб дозволити помічникові управляти робочим столом. Підтвердіть запит, щоб помічник міг зайти на віддалений комп'ютер. Дочекайтеся встановлення з'єднання і підтвердіть підключення.
3
Скачайте програму Ammyy Admin. Вона зручна і проста у використанні. Запустіть її на обох комп'ютерах, на віддаленому комп'ютері виберіть закладку «Клієнт» і виберіть «Запустити». Далі вам буде повідомлений ідентифікаційний номер. На іншому комп'ютері натисніть закладку «Оператор» - там впишіть ID клієнта (цифри запам'ятають на майбутнє) і натисніть кнопку «З'єднати». Далі буде запущений робочий стіл, за допомогою якого ви отримаєте доступ на комп'ютер через інтернет .
Безкоштовний сир, можливо, дійсно буває тільки в мишковке. А ось безкоштовний доступ в інтернет давно вже є такою ж реальністю, як і безкоштовне програмне забезпечення. Для того, щоб ним скористатися, необхідно знати, хто і на яких умовах його надає.
Інструкція
1
Деякі оператори стільникового зв'язку надають безкоштовний доступ до спеціальних версіями сайтів Facebook, «ВКонтакте» і LiveJournal. Дізнайтеся в службі підтримки свого оператора, чи надається така послуга вашим оператором. Обов'язково змініть точку доступ а (APN) з WAP на Internet, якщо цього не було зроблено раніше. Також дізнайтеся URL спеціалізованих версій сайтів, оскільки доступ до звичайних їх версіями і раніше тарифікується. Для доступ а до них використовуйте вбудований браузер телефону, а не браузери сторонніх виробників, що працюють через проксі-сервери. Навіть на цих сайтах перегляд зображень є платним, і при переході до їх перегляду попередньо видається попередження про це. Пам'ятайте, що в роумінгу трафік буде все одно платним.
2
Якщо вас турбує значний обсяг трафіку, споживаного при користуванні на телефоні навігаційними додатками, скористайтеся спеціалізованою версією «Яндекс.Карт». Дізнатись, чи вашим оператором така послуга, а також де можна скачати таку спеціалізовану версію. Точка доступ а в цьому випадку повинна бути також розрахована на роботу з інтернетом, а не WAP. Пам'ятайте, що в роумінгу трафік і в цьому випадку буде все одно платним.
3
Дізнайтеся розташування в вашому районі безкоштовних точок доступ а WiFi. Ні в якому разі не використовуйте в цій якості чужі домашні роутери, користувачі яких відкрили доступ всім бажаючим ненавмисно, і, можливо, навіть не здогадуються про це. Безкоштовні точки доступ а маються зазвичай на території різних підприємств громадського харчування. Пам'ятайте, що в ряді країн ними заборонено користуватися з вулиці - необхідно обов'язково зайти всередину закладу. Дізнайтеся у охоронця, чи можна користуватися на території закладу WiFi, нічого при цьому не замовляючи.
4
Перебуваючи в Москві, скористайтеся однією з наступних служб, що дозволяють отримати доступ в інтернет безкоштовно, використовуючи звичайний аналоговий модем (НЕ ADSL!): Http://openwww.ru/http://internetbesplatno.ru/Первая з них дозволяє отримувати доступ тільки до певного набору сайтів, а друга - до будь-яких. Перед тим, як користуватися будь-який з цих служб, переконайтеся, що у вас підключений безлімітний тариф на вихідні дзвінки з міського телефону. Також пам'ятайте, що аналоговий модем при підключенні робить абонентську лінію зайнятою (раніше це було в порядку речей, а тепер від цього майже всі відвикли).