Як підключити інтернет в Україні.

У наші дні ринок постачальників інтернету заповнений пропозиціями широкосмугового доступу. Також дуже багато пропозицій мобільного інтернету , який дозволить вам підключитися до мережі навіть в поїздці. Як вибрати провайдера, і яким чином підключити інтернет?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
  • - браузер
Інструкція
1
Виберіть спосіб підключення інтернету . Якщо ви вирішили підключити інтернет вдома, на стаціонарний комп'ютер, тоді вам потрібно підключитися до широкосмугового доступу або в локальну мережу, що надає послуги інтернет. Зайдіть в програму-браузер і знайдіть за допомогою пошукової сторінки провайдерів у вашому місті. Також каталог провайдерів представлений на сайті http://ipkiev.pp.net.ua/. Там ви можете вибрати провайдера.
2
Вибирайте провайдера за наступними показниками: швидкість завантаження і віддачі. Більшість компаній пропонують зараз завантаження зі швидкістю «до восьми мегабіт в секунду». Якщо швидкість постійно складає 8 мбіт, то ви скачаєте пісню за кілька секунд, а фільм - за кілька хвилин. А «до» означає змінну швидкість. Багато сайтів дають можливість вимірювання реальної швидкості інтернету , що дасть можливість отримати неї уявлення. Зверніть увагу, чи представляє провайдер послугу бездротового маршрутизатора, якщо у вас є портативний ПК і бездротове пристрій. Це дасть вам свободу переміщення по всьому вашому дому.
3
Порівнюйте тарифи за однакову швидкість у різних провайдерів, також звертайте уваги на вартість підключення. Кожен другий провайдер інтернету в України проводить акції на підключення. Нерідко вона буває дорівнює нулю, а провайдер пропонує заплатити відразу за два місяці вперед. Виберіть той варіант, який буде зручний вам. Також в тарифах слід звертати увагу на обмеження трафіку. Це значить, що ви зможете скачати певну кількість інформації на вашій гарантованої швидкості, а далі працювати на заниженою.
4
Зверніться в салон мобільного зв'язку, якщо хочете підключити мобільний інтернет. Там вам потрібно буде купити модем і отримати сім-карту. Вибрати провайдера мобільного інтернету можна на сайті http://itc.ua/articles/mobilnyj_internet_v_ukraine_chto_vybrat_39826. Тут дається порівняння та аналіз різних провайдерів.