Як побороти страх польоту.

аерофобії називають боязнь польотів на літаках та інших літальних апаратах. Це дуже поширений страх, який заважає жити повноцінним життям. Однак з даним видом фобії можна впоратися. Якщо ви входите в число людей, що зазнають паніку при вигляді авіаквитка, не зневіряйтеся. Слідуючи нескладним рекомендаціям, ви зможете назавжди розпрощатися з аерофобією.
Інструкція
1
Першим ділом розберіться в проблемі. Почніть з самого початку. Почитайте про безпеку польотів. Вивчіть статистику і порівняйте ризик, якому піддаються пасажири авіалайнерів і автомобілісти. Ви переконаєтеся, що літак є найбезпечнішим видом транспорту.
2
не зосереджуватися на майбутній політ. Постарайтеся зовсім не концентруватися на ньому. Думайте про майбутню подорож і про тих приємні події, які очікують вас на відпочинку.
3
Визначте, в якій частині тіла страх найбільш відчутний (груди, живіт, горло і т.д.). Потім уявіть, що ви дихаєте через неї. Відчуйте, як на видиху вона поступово розслабляється, а страх зникає.
4
Постарайтеся усвідомити, що авіапереліт є звичайним дією, таким же, як поїздка на автомобілі або будь-якому іншому транспортному засобі і не представляє ніякої небезпеки.
5
Зберіть всі речі заздалегідь, щоб перед виходом з дому у вас не виникла паніка з приводу того, що ви щось забули або не встигли.
6
Виїжджайте в аеропорт заздалегідь, щоб уникнути непотрібних хвилювань через можливе запізнення на рейс.
7
Візьміть в літак книгу, плеєр із приємною музикою або ноутбук з фільмами, які ви давно хотіли подивитися. Головне, придумайте собі захоплююче заняття, яке відверне вас від непотрібних думок і необґрунтованих страхів.
8
Покладіть в сумочку заспокійливі препарати. Якщо виникне необхідність, прийміть їх. Утримайтеся від вживання спиртних напоїв. Алкоголь може викликати тахікардію, стенокардію, підвищення артеріального тиску, посилити почуття страху і т.д.
9
Не надягайте в політ вузьку і обтягуючий одяг. Вона не повинна заважати кровообігу і сковувати ваші рухи. Віддайте перевагу вільним речам з натуральних тканин. Виберіть зручне взуття.
10
Перед польотом і в літаку не пийте кави. Кофеїн посилить вашу тривогу.
11
Пам'ятайте, що пілоти відповідають не тільки за життя пасажирів, а й за свою. Тому вони зроблять все необхідне для того, щоб політ пройшов безпечно і максимально комфортно.