Як завантажити mail.ru агент.

Mail- агент - призначений для простого комфортного спілкування між людьми. Вбудована можливість скоєння аудіо- та відеодзвінків, а також обмін миттєвими повідомленнями (з поліпшеним захистом від спаму). Додаткові функції - це відправка смс, можливість зателефонувати на стаціонарний телефон і можливість обміну повідомленнями в таких популярних соціальних мережах, як ВКонтакте, Однокласники, а також в месенджері ICQ. Завдяки отсутсвии плати за реєстрацію і можливість простого скачування з офіційного сайту, mail- агент отримав широке визнання інтернет-користувачами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленим браузером
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Відкрийте браузер на комп'ютері і зайдіть на офіційну сторінку завантаження mail- агент а www.agent.mail.ru. На цій же сторінці можна знайти опис функцій програми, а також що додано в останніх версіях. На цьому сайті є також детальна інструкція по користуванню програмою, відповіді на поширені питання, історія версій, можливість завантаження більш ранньої версії програми. Присутній розділ «як це виглядає», в якому коротко і з зображеннями описані основні можливості програми.
2
Знайдіть кнопку «завантажити Mail.Ru- агент » для виконання запуску інсталяції програми
3
Виберіть у вікні кнопку «запуск» (для установки програми на даний комп'ютер) або «зберегти» (для подальшої установки на іншому комп'ютері).
4
Запустіть установку після завантаження файлу, натиснувши у вікні кнопку «виконати». При появі установки виберіть мову (тільки один!), Який буде постійно використовуватися під час установки і в подальшій роботі програми.
5
Позначте галочками ті пункти, які знадобляться в подальшій роботі програми. Відзначати можна як один пункт, так і декілька необхідних пунктів. Короткий їх опис: «зробити Mail.Ru домашньою сторінкою» означає, що сторінка www.mail.ru буде одразу відкриватися при запуску браузера; «Встановити поиск@mail.ru пошуком за замовчуванням» дає можливість при необхідності використовувати пошук сервісу; установка «спутника@Mail.Ru» полегшить користування Інтернетом, пов'язане як з сервісами Mail.Ru, так і просто з серфінгом. При установці дається можливість створити ярлики встановленої програми на робочому столі і на вашій панелі швидкого запуску для простого запуску mail- агент а.
6
Натисніть кнопку «далі» після вибору всіх пунктів і дочекайтеся завершення установки програми. Після завершення установки відбудеться автоматичний запуск mail- агент а. Відразу можна буде налаштувати облікові записи, зовнішній вигляд і принцип роботи програми. Рекомендується створювати один обліковий запис, а решта «прив'язувати» до неї, в такому випадку зручніше користуватися програмою.
Зверніть увагу
Офіційний сайт не просить авторизації, при установці инсталляционного пакета не потрібно оплати за допомогою смс.