Як пов'язати підслідники спицями. В'язання Підслідники спицями.

Подследники виконують як частину носка. Перш, ніж приступати до в'язання слідів, рекомендується освоїти техніку в'язання шкарпеток - це значно спростить роботу. Следки можна пов'язати трьома способами.
Інструкція
1
В'язання Підслідники першим способом починаємо з п'яти, виконуючи її класичним способом. Для виконання прямого полотна п'яти набираємо необхідне число петель і на висоту п'яти в'яжемо пряме полотно. По бічних крайках формуємо п'яту, попередньо набравши петлі на обидві спиці. Далі в'яжемо полотно в двох напрямках (прямому і зворотному) до миска, потім набираємо для верхньої частини миска стільки петель, скільки нам потрібно і на чотирьох спицях в'яжемо мисок.
2
Другим способом виконуємо виріб лицьовій гладдю від центру п'яти. Щоб виконати виріб від центру, набираємо вісім петель і на чотири спиці розподіляємо по дві петлі. В'яжемо по колу, додаючи в кожен ряд по одній петлі на другої, четвертої спицях. В'яжемо повітряної петлею, роблячи перед останньою петлею лівий поворот. Відповідно, на першій, третій спицях в'яжемо повітряної петлею, роблячи при цьому після першої петлі правий поворот. Продовжуємо в'язання, додаючи вищевказаним способом петлі на кожен другий ряд, як тільки на кожній з спиць буде по сім петель. Набравши на кожній спиці по тринадцять петель, на третій, четвертій спицях продовжуємо в'язання прямого полотна до миска (24 ряду), а на двох інших спицях закриваємо петлі. Коли наберемо десять петель верхньої частини, в'яжемо по колу, виконуючи мисок класикою.
3
В третьому випадку подследники виконуються з використанням кольорового орнаменту, лицьовій гладдю. Набираємо 33 петлі червоною ниткою. В'яжемо два ряди. Потім ведемо білу нитку і в'яжемо на висоту 11 рядів пряме полотно.Форміруем п'ятку пров'язуванням двох петель разом в початковій і кінцевій зонах центральної частини (11 петель). Набираємо по бічних крайках петлі і в'яжемо 22 ряду рівним полотном. Далі набираємо 11 петель в особовому ряду, щоб утворити верхню частину миска і 11 рядів в'яжемо по колу. Потім класичним образом зменшуємо петлі. Залишилося тільки оброби Бейко верхню частину Підслідники (край) і, якщо потрібно, вставити гумку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZjoNAZtaeTg
Зверніть увагу
Відповідь: Майстер клас в'язання шкарпеток на двох спицях Ось ще один варіант Ось ще майстер-класи, навіть відео, тільки не по російськи Ось ще опис з курсів в'язання. У багатьох країнах черевички для малюків і шкарпетки в'яжуть саме так - всього на двох спицях.
Корисна порада
Способи в'язання Підслідники спицями. При такому способі в'язання Підслідники починається з п'яти, яка вив'язується звичайним класичним способом. По бічних крайках слід сформувати п'яту, для цього заздалегідь набрати петлі на обидві спиці. Потім зв'язати підслідник в двох напрямках: в зворотному, і прямому до самого миска, потім набрати для верхньої частини миска Підслідники то кількість петель, яке необхідно.
Подследники - зручна домашнє взуття. В них тепло і вільно. Зв'язати їх нескладно - cправится навіть початківець.
Вам знадобиться
  • 100 г пряжі, набір панчішних спиць (5 штук)
Інструкція
1
Наберіть на спиці 30 петель. В'яжіть лицьовими 15 рядів.
2
Потім розділіть роботу на 3 частини (на 3 спиці). Середню частину залишайте постійною. Бічні зменшуйте, пров'язуючи разом по одній петлі з крайніми із середньої частини роботи. Пров'яжіть кілька рядів. Для розміру 37 вяжктся 4 ряди. Чим більше розмір, тим більше число рядів потрібно провязать.
3
Далі наберіть на 4-у спицю ще 10 петель. В'яжіть 7 см і починайте збавляти.
4
Розділіть роботу на 2 частини. Пров'язуйте 2 петлі разом з кожною другою від краю петлею. В кінці роботи закривайте залишилися петлі провязивая їх по дві разом. Кінчик нитки закріпіть з виворітного боку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wr2WZf6waYY
Корисна порада
Пройму можна обв'язати гачком, а в підошву додати міцну нитку.