Як написати автобіографію для студента. Автобіографія студента.

Автобіографія може знадобитися студенту при вступі до вузу або вже під час навчання. Також цей документ стане в нагоді і в період пошуку роботи. Для того щоб викласти основні відомості про себе коротко і змістовно, використовуйте план автобіографії.
Інструкція
1
Обсяг автобіографії не повинен перевищувати двох сторінок. Якщо ви ще не встигли високо піднятися по кар'єрних сходах або змінити безліч місць роботи, достатньо буде і однієї сторінки розповіді про себе.
2
Заповнюйте автобіографію шрифтом Times New Roman, 14 кеглем. На першому рядку сторінки напишіть «Автобіографія» і вирівняйте це слово по центру. Потім зійдіть на наступний рядок, зробіть вирівнювання по ширині і наберіть свої прізвище, ім'я та по батькові в родовому відмінку. Поставте крапку.
3
Зробіть один відступ (два рази натиснувши Enter) і почніть автобіографію стандартною фразою «Я, Іванов Іван Іванович, народився ...». Вкажіть в реченні повну дату свого народження, а також населений пункт.
4
Потім розкажіть, в якій школі ви навчалися. Необхідно вказати роки навчання і результат - якщо ви закінчили школу з медаллю, обов'язково напишіть про це.
5
У цій же частині автобіографії напишіть про досягнення за час шкільного життя - можна враховувати і шкільну, і позашкільну діяльність. Перерахуйте дипломи та грамоти, отримані в різних конкурсах і олімпіадах, атестат музичної школи або перемоги в спортивних змаганнях.
6
Якщо після школи ви служили в армії, напишіть назву місця служби і вкажіть її строк.
7
Логічно перейдіть до місця отримання подальшої освіти. Назвіть вуз, в який ви вчинили, спеціальність і роки навчання.
8
Напишіть про склад своєї сім'ї - спочатку назвіть батьків та їх професії, потім вкажіть свій сімейний стан, ім'я, дату народження і професію чоловіка, ім'я та дату народження дітей (якщо є).
9
Перерахуйте місця своєї роботи. Називайте найменування компанії, роки вашого з нею співпраці та посаду. Розкажіть про досягнення за час роботи і підвищеннях по службі.
10
Вкажіть повну адресу, за якою ви в даний момент проживаєте. На новому рядку поставте дату складання автобіографії та свій підпис.