Як намалювати арку. Як намалювати коло для арки.

Арка - це архітектурна споруда, яка часто служить проїздом у довгій стіні будинків. Вона являє собою перекриття над прольотом, наскрізним або глухим. В даний час існує безліч типів арок. Вибирайте і малюйте.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш
  • - олівець
  • - ластик
Інструкція
1
Намалюйте найпростіший тип арки - підковоподібний. Для цього у верхній частині аркуша проведіть півколо. Кінці півкола продовжите вниз прямими вертикальними лініями, трохи сходяться всередину арки.
2
Зобразіть «повзучу» арку . Намалюйте дві вертикальні лінії, розташовані паралельно і на деякій відстані один від одного. Одна лінія повинна бути значно вище другого. З'єднайте нерівній асиметричною дугою верхні точки вертикальних ліній.
3
Намалюйте «кілевідную» арку . Зробіть начерки прямокутника. Нижні частини бічних стінок фігури виділіть чіткіше. Висотою штрихи повинні бути однаковими. Через верхні точки умовно проведіть горизонтальну лінію. Поділіть її двома точками на три частини. У кожній з точок поставте ніжку циркуля і проведіть кола діаметром, рівним відстані від точки до найближчої стінки. Частини кіл, які продовжують стінки і піднімаються вгору, виділіть особливо. Тепер граничні точки виділених частин кіл з'єднайте гостроверхим трикутником з увігнутими всередину сторонами.
4
Намалюйте трилопатеву арку . Для цього покажіть бічні стіни, у яких нижні частини являють собою вертикальні рівні штрихи, а верхні частини трохи загнуті в середину арки, дуже плавно. З'єднайте кінці стінок трикутником з опуклими боками. Зверніть увагу на те, що майже всі арки строго симетричні.
5
Зобразіть багатолопатеву арку . Проведіть вертикальну осьову лінію. Зверху намалюйте кружок з роз'єднаними внизу краями. Від цих країв по похилій вниз прорисуйте півкола, симетрично щодо осі. Стінки нижніх фігур продовжите вертикальними прямими, спрямованими вниз.
6
Зобразіть полуциркульную арку . Для цього намалюйте подковообразную арку , тільки зі стінками, що йдуть паралельно один до одного.