Як перекачати інформацію з жорсткого диска.

Для переміщення або копіювання інформації з одного жорсткого диска на інший носій можна скористатися як повністю автоматичним способом за допомогою спеціальних програм, так і напівавтоматичним способом, використовуючи стандартний файловий менеджер «Провідник».
Вам знадобиться
  • - операційна система сімейства Windows;
  • - програмне забезпечення Paragon Partition Manager.
Інструкція
1
Найпростішим способом копіювання інформації з одного жорсткого диска на інший є звичайне дублювання інформації за допомогою «Провідника» або будь-якого іншого файлового менеджера. Щоб зробити таку операцію, досить виділити всі папки та файли на диску-джерелі і натиснути клавіші Ctrl + C (Ctrl + Insert) для копіювання. На диску-приймачі необхідно натиснути клавіші Ctrl + V (Shift + Insert) для вставки.
2
Можна вчинити трохи інакше і скористатися спеціальною програмою, наприклад, Paragon Partition Manager. Заздалегідь передбачається, що жорсткий диск-приймач повинен бути такого ж розміру або більшого обсягу в порівнянні з диском-джерелом.
3
Після установки програми запустіть її. У вікні "Меню швидкого запуску» натисніть кнопку «Режим для досвідчених користувачів».
4
В головному вікні програми натисніть верхнє меню «Майстра» і виберіть зі списку пункт «Копіювати жорсткий диск». У вікні "Ласкаво просимо в Майстер копіювання жорсткого диска » натисніть кнопку «Далі».
5
У наступному вікні «Вибір вихідного жорсткого диска для копіювання» виділіть диск, з якого буде проводитися копіювання матеріалів, і натисніть кнопку «Далі».
6
У вікні «Вибір цільового жорсткого диска » виділіть диск, на який буде проводитися копіювання матеріалів (диск-приймач) і натисніть кнопку «Далі».
7
У наступному вікні «Установка параметрів копіювання» поставте відмітку напроти пункту «Прямий доступ до секторів жорсткого диска ». Потім натисніть кнопку «Далі».
8
Перед вами з'явиться вікно, в якому буде відображатися процес копіювання файлів і папок. Для переходу до наступного вікна натисніть кнопки «Далі», а потім «Готово».
9
В головному вікні програми натисніть верхнє меню «Зміни» і виберіть пункт «Застосувати зміни». На запит програми про внесені зміни дайте відповідь позитивно, натиснувши кнопку «Так». Потім відбудеться остаточне копіювання даних обраного диска .
10
При установці даної програми на іншому комп'ютері можна відновити дані, збережені як образ жорсткого диска .