Як відрегулювати на велосипеді швидкість. Як отлегуліровать швидкості на гірському велосипеді.

Часто у прогулянкових і гірських велосипедів виникає проблема перемикання передач. Іноді доводиться регулювати це вразливе місце навіть після покупки велосипеда. Вам дуже пощастить, якщо на вашому велосипеді буде нормально відрегульована швидкість. Якщо ж ні - можна обійтися і своїми силами.
Вам знадобиться
  • Гайковерт, "сімейний" ключ.
Інструкція
1
Ось які конкретні кроки ви можете зробити, щоб відрегулювати перемикач передач на велосипеді самостійно: Спочатку встановіть перемикач швидкостей на найпершу швидкість. Переверніть велосипед, тобто поставте його на кермо і сидіння. Далі очистіть манетку від забруднення (трава, пил).
2
За допомогою гвинта "Lo" або "-" налаштуйте положення манетки так, щоб вона знаходилася поруч з площиною шестерінки перший швидкості. Для досягнення цього ефекту просто повільно закрутіть його і зверху перевірте положення. Якщо буде зрушення в 1 мм., То це - прийнятно. Хоча буде важче переключити швидкість.
3
Ось, що потрібно зробити далі: натягніть не сильно трос приводу перемикання швидкості. Зробіть так, щоб він провис. І, водночас перевірте, щоб була задана перша швидкість. Далі переведіть швидкість на саму вищу і простежте, щоб вона пройшла на саму нижчу (маленьку) зірочку.
4
Встановіть ланцюг на верхню (найбільшу) зірку на передньому блоці педалей. Налаштуйте дане положення гвинтом з написом "Hi" або "+". Зробіть це для забезпечення положення двох зірочок в єдиній площині.
5
Виконавши все це, перевірте, як перемикаються швидкості. Якщо досі незадовільно, то це означає, що ви невірно відрегулювали гвинт високої передачі. Якщо ж ви переключаєте на 1-у швидкість і ланцюг злітає з каретки - всьому виною гвинт першої передачі. Спробуйте полагодити його знову.
6
А найкраще, звичайно, віднесіть ваш велосипед до фахівця в майстерню. Зараз така регулювання коштує копійки, але заощадить вам купу часу, сил і нервів. До того ж, якщо у вас є гарантійний талон після покупки велосипеда в спеціалізованому магазині, звертайтеся сміливо туди!
Зверніть увагу
На кінцеве положення зірочок в одній площині.
Корисна порада
Після ремонту, змастіть всі шестерні і каретку солідолом. Слідкуйте, щоб всі деталі були чистими.