Як позбутися рубців після вітрянки.

Наша шкіра та інші тканини організму, як правило, відновлюються швидко. Але якщо глибока рана з інфекцією довгий час залишається відкритою, з'являється помітний рубець. Досить часто рубці залишаються після вітрянки.
Вам знадобиться
  • контурна пластика, ліпофіллінг, мезотерапія, пілінг, фізіотерапія, силіконові пластини, лазер, масло какао
Інструкція
1
Позбутися рубців після вітрянки допоможе контурна пластика колагеном. Даний метод ефективний при атрофічних рубцях, які необхідно підняти.
2
Зверніть увагу на таку процедуру як ліпофіллінг. В область рубця вводиться власний жир, в результаті чого рубець стає менш помітним. Однак ефект недовговічний, оскільки філлер після закінчення деякого часу розсмоктується.
3
Для того щоб продовжити дію препарату призначають мезотерапию. Процедура передбачає використання препаратів, які містять клітинні екстракти рослинного і тваринного походження, з метою вироблення колагену. Результат - пружна щільна шкіра і майже непомітний рубець.
4
Якщо рубець після вітрянки з'явився недавно, його розгладжують за допомогою пілінгу трихлороцтової кислоти. Досить ефективним методом усунення молодих рубців є фізіотерапія. Це електро- і ультрафонофорез. За допомогою електричного струму в рубець вводяться спеціальні препарати, за рахунок яких він розсмоктується.
5
Усунути рубці після вітрянки допоможуть силіконові пластини. За рахунок здавлювання рубець стає більш плоским. Крім того, пластини запобігають його розростання.
6
Назавжди забути про рубцях допоможе шліфовка лазером. Найефективніша і безболісна процедура на даний момент. Кількість процедур, а також їх інтенсивність, призначає лікар після огляду дефекту шкіри. Зазвичай на це впливає глибина і давність рубців , тип шкіри.
7
Якщо на обличчі є лише ямки, буде достатньо однієї процедури в косметичному салоні. Краса і здоров'я повернутися до вашої шкіри, і ніхто не подумає про те, що у вас були сліди від вітрянки.
8
Також уражені ділянки шкіри можна змащувати маслом какао. Нанесіть його на кінчики пальців і починайте м'яко масажувати шкіру. Завдяки такому масажу відбувається збільшення припливу крові, а значить ефект від масла настає швидше. До шкірі повертається пружність і здоровий зовнішній вигляд.