Як вивести вогкість.

Кожен з володарів квартири або приватного будинку, рано чи пізно може зіткнутися з проблемою вогкості в приміщенні. І як наслідок, утворюється цвіль або грибок, які проступають у найнесподіваніших місцях. Вивести сирість в приміщенні можна, для цього необхідно знати деякі нюанси.
Інструкція
1
Отже, в першу чергу з'ясуйте причину утворення вогкості, якщо мова йде про квартиру, то причиною можуть бути: несправна вентиляційна шахта, можливо, вас підтоплюють сусіди, що живуть поверхами вище. Якщо сирість в приватному будинку, то однією з головних причин її утворення, погана теплоізоляція будинку, і під час холодного періоду волога проникає через стики в стінах. Волога може проникати як через дах, так і через підвал, і в цьому випадку обов'язково потрібно усунути джерело вологи, інакше від вогкості неможливо позбутися.
2
Ви, напевно, задавалися питанням, чому стіни мають властивість відволожуватися нерівномірно, а в певних ділянках - в кутах або біля вікон? Це відбувається через конденсації вологи в найбільш холодних місцях. Якщо сиреет кут або частину стіни, значить в цих місцях порушена теплоізоляція. Тому утеплите дану ділянку, тим самим ви захистите стіну від вогкості.
3
З'ясувавши причину, приступайте до її усунення. Встановіть вентилятори з великим діаметром крильчатки, такі вентилятори переганяють більший об'єм повітря. Для того, щоб вірно підібрати параметри вентилятора, обчисліть обсяг кімнати (довжину перемножте на ширину і висоту), тепер отримало число помножте на коефіцієнт представляє кількість повних змін повітря за годину, наприклад, для кухні це число дорівнює 15, а для ванних 10.
4
Забезпечте хорошу вентиляцію в приміщенні, не перекривайте різної меблями вентиляційні отвори, особливо це актуально в кімнатах з підвищеною вологістю, таких як кухня, ванна і санвузол.
5
Кожен раз, в процесі приготуванні їжі, включайте витяжку на кухні. У ванній, також можна встановити вентилятор з примусовою тягою, і включайте його під час прийому водних процедур. Навіть якщо ви вже закінчили гігієнічні процедури, не вимикайте його до тих пір, поки дзеркало, яке запітніло, чи не стане чистим.
6
В будь-якому випадку, рано чи пізно ви вирішите зробити ремонт у вашому приміщення, тому потрібно подбає про гідроізоляційних матеріалах. І перед тим, як їх монтувати, потрібно продезінфікувати, спеціальними засобами всі поверхні, які йдуть під гідроізолюючі матеріали.