Як носити топаз. топаз кому не можна носити.

Топази, пофарбовані природою в вино-жовтий, блакитний або золотисто-рожевий колір користуються великим попитом і оцінюються набагато дорожче, ніж безбарвні. Особливо високо цінуються екземпляри з подвійним кольором: блакитним і жовтим. В результаті виходить дуже незвичайний камінь зеленого кольору, який виглядає досить оригінально.
Інструкція
1
Перш ніж купити топаз для себе або в подарунок, дізнайтеся - яким знакам зодіаку його можна і потрібно носити. Зазвичай топаз рекомендується носити всім людям, які народилися під знаком Скорпіона. Жовті і золотисті топази добре підходять Близнюкам. Так само жовтий топаз хороший для Дів і Львів. Якщо ви Телець, то не носіть топаз ні в якому разі, тому що це сузір'я є протилежним Скорпіону. А так же топаз не можна носити Рибам і Терезам. Рибам і Тельцям топаз не рекомендується носити тому, що ці знаки орієнтовані на цінності сім'ї. Топаз може зруйнувати їхнє щастя в сімейному житті.
2
Поцікавтесь про всіх властивості топазу, перш ніж купувати його. Камінь топаз властивості має лікувальні та магічні. Лікувальні якості його полягають у володінні проективної енергії Ян. Топази оберігають людей від застуди, прискорюють загоєння тканин, лікують жовчний міхур, селезінку, печінку і органи травлення. Допомагають при нервовому виснаженні і безсонні, знімають стрес. В першу чергу визначитеся, якого кольору вам потрібен камінь, так як за властивостями вони теж трохи відрізняються. Топаз блакитного кольору здобувайте для поліпшення в організмі метаболічних процесів, надання лікувального вплив на щитовидну залозу, нормалізації емоційного рівноваги людини. Так само він розташовує до творчості, сприяє досягненню цілей. Але протегує тільки розумним і цілеспрямованим людям. А золотистий топаз вибирайте для загоєння ран, поліпшення роботи травного тракту, поліпшення обміну речовин в печінці і в жовчному міхурі. Якщо топаз соковитий і яскравий за кольором, то він сприяє психологам, екстрасенсам і сищикам. Носіть світло-золотистий топаз, щоб він зберігав вас від пристрастей, сприяв безтурботному насолоди життям, відганяв гнів. Топаз буро-жовтий лікує від божевілля, дає просветленіе.Вибірая безбарвний топаз, знайте, що він сприяє концентрації енергії і волі, володіє сильним впливом на людей, сприяючи ворожіння й чаклунства. Для лікування від нервових розладів, астми та захворювань області горла, носите на шиї топаз будь-якого кольору, обрамлений сріблом.
3
Дізнайтеся так само і про магічні властивості топазу. Здавна вважалося, що якщо опустити топаз в напій і при цьому у напою зміниться колір, значить питво отруєне. Людина, яка носить на собі топаз, незмінно оптимістичний і внутрішньо прояснівши. Топаз приносить красу жінкам, а мудрість чоловікам, допомагає подолати страхи і депресію, притягує матеріальний достаток.Не купуйте топаз, якщо ви сімейна людина, а так само якщо ви самотні, але бажаєте знайти собі пару, так як цей камінь має звичай руйнувати сімейні відносини і має на увазі холостий спосіб життя. Не підходить він і для далеких поїздок і путешествій.Учітивайте, що топаз є дуже сильним по своїй могутності каменем. По-перше, він захищає від дії будь-якого виду чаклунства, будь то пристріт або псування. По-друге, він сам може вплив на людей, так як це один з найголовніших каменів у чорних магів.
4
Виберіть, в якому обрамленні буде топаз. Це дуже важливо, так як не можна, щоб камінь взаємодіяв з міддю. Так само топаз не любить сусідити з алмазами і гірським кришталем. Будьте готові до того, що в процесі носіння топаз стане звикати до вас, а ви до нього. При цьому топаз навіть може змінити трохи колір - це означатиме, що він до вас звик.
5
Якщо ви вирішили купити кільце з топазом, то визначитеся - на якому пальці носити топаз. Це теж має певне значення, так як пальці вловлюють і передають біоенергетику. Зазвичай топаз носять на мізинці. Це допомагає налагоджувати соціальні контакти. Можна носити цей камінь рожевих відтінків і на безіменному пальці, що відповідає за серце і любовні отношенія.Виполняйте наші рекомендації перш, ніж придбати цей дорогоцінний камінь, щоб він поділився з вами тільки своїми позитивними якостями і приніс вам удачу.
Зверніть увагу
Топаз - камінь холостяків. Він руйнує сімейне щастя.
Корисна порада
Підходить - Скорпіонам, Близнюкам, Дівам і Львам.Не підходить - Тельцям, Рибам і Терезам.
Назва каменю «топаз» відбулося в Греції з назви острова «Топазос», розташованого в Червоному морі. У перекладі з грецької мови слово означає - шукати, а з санскриту - вогонь. Натуральний топаз звичайно прозорий і безбарвний, відноситься до другої групи дорогоцінних каменів. Правильно оброблений топаз незрівнянний. Це один з найвідоміших ювелірних каменів. Топаз має виражений блиск, обширну колірну гамму і відносно доступну ціну.
Інструкція
1
Топази природного походження можуть мати бліде забарвлення різноманітних відтінків. Натуральний камінь досить чутливий до ультрафіолету. Може поміняти свій природний колір до повністю прозорого. Тому в музеях для зберігання топазів використовують темні місця і приміщення, а також світлонепроникну захисну плівку.
2
Великий рідкістю є топази з поліхромної забарвленням, тобто колір складається з декількох відтінків і зберегти його досить складно. Так, в одному з музеїв Великобританії природний ніжно-блакитний з рожевим топаз перетворився в монохромний блакитний.
3
Топази, застосовувані в ювелірному мистецтві, проходять процес облагородження. Із застосуванням технології опромінення і наступною термічною обробкою (або без неї) закріплюють або посилюють інтенсивність (насиченість) забарвлення природного кольору каменю. Гамма забарвлення топазів обширна - від блакитного до коричневого, але без яскраво вираженого кольору.
4
Найпоширенішим і відповідно популярним кольором каменя є блакитний, по інтенсивності забарвлення розділяється на: Sky Blue (світло-блакитний), Swiss Blue (блакитний середньої інтенсивності), London Blue (яскравий насичений блакитний, майже синій). Ці топази в природі зустрічаються частіше інших. Також за допомогою штучного світлового опромінення легко виходить насичений колір, і ефект закріплюється надовго. Тому блакитні топази порівняно недорогі.
5
Топази «Імперіал» високо цінуються колекціонерами і ювелірами. Вони мають помаранчеву, золотисто-жовту, жовто-коричневу, фіолетово-червоне і рожеве забарвлення. Всі вони піддаються облагороджуванню для максимального збереження натурального кольору.
6
Найнижчою чутливістю до сонячного світла володіють коричневі топази. Але вони з часом можуть втратити свою красу. З цього кольору отримують червоні та рожеві топази. Але бували випадки, що при опроміненні коричневих каменів виходили зовсім несподівані інші кольори.
7
Самими рідкісними природними є червоні та рожеві топази. Вони дуже чутливі до сонячного світла і коштують досить дорого. Високо цінуються ювелірами великі чисті кристали, так як з них можна створити сяючі камені.
8
Серед всебічного різноманітності колірної гами топазів найрідкіснішими і дорогими є камені глибокого зеленого кольору з різним ступенем інтенсивності. Цінуються вони на рівні дорогого смарагдів.
Корисна порада
Раухтопаз - НЕ топаз. Це назва придумано для залучення клієнтів. Насправді раухтопаз - це димчастий кварц. Так як кварц коштує набагато дешевше, деякі підприємливі особини на цьому піар-хід непогано заробляють.