Як обплести пляшку бісером. Як обплітати пляшку вина видио.

Красива форма пляшок з-під соку, молока або вина часто змушує нас не викидати тару, а використовувати її для прикраси інтер'єру. Тільки от на склі можуть залишитися сліди клею від етикетки. Щоб сховати їх і заодно декорувати пляшку , оплете її сіткою з бісеру.
Вам знадобиться
  • - Лісочка;
  • - бісер;
  • - пляшка.
Інструкція
1
Існує два основних способи плетіння на пляшці. Перший в результаті дає ажурну сітку, через яку буде видно колір скла. Другий покриває пляшку повністю.
2
Щоб зробити сітку, візьміть бісер двох кольорів, наприклад, чорного і білого. Він може бути однакового або різного розміру. В якості основи використовуйте тонку волосінь - вона повинна проходити в намистинку мінімум 3 рази.
3
Просмикніть кінець волосіні в чорну бісеринку і закріпіть її вузликом. Потім нанизайте п'ять білих намистин і одну чорну. Обігніть верхню чорну бісеринку і Протягніть волосінь в усі залишилися, провівши її через набраний ряд у зворотному напрямку. Нанизайте на цю ж нитку ще кілька таких же чорно-білих відрізків один за одним в один ряд. Довжина набраної нитки повинна бути дорівнює довжині пляшки від підстави горлечка до дна.
4
Коли розмір нитки буде достатній, надягніть на волосінь п'ять чорних намистин - вони згодом будуть обплітати дно пляшки по колу. Потім наберіть п'ять білих намистин, одну чорну, ще п'ять білих і всуньте кінець волосіні в чорну намистину в першому ряду. Щоб її знайти, відрахуйте від відрізка з п'яти чорних бісеринок п'ять білих, одну чорну і ще п'ять білих.
5
Продовжуйте нанизування, з'єднуючи в такі ж зигзаги новий ряд з попереднім за допомогою кожної другої чорної намистини в попередньому ряду. Коли доберетеся до верху ряду, просмикніть волосінь через верхній відрізок, як це було описано на початку п.3.
6
Коли ширина сітки стане достатньою, надіньте її на пляшку і затягніть, з'єднавши волосінню перший і останній ряди. Через верхні бісеринки простягніть новий шматок волосіні і також затягніть, щоб сітка щільно охоплювала горлечко пляшки.
7
Для створення суцільної сітки вам знадобиться одноколірний бісер. Візьміть волосінь за обидва кінці і всуньте їх назустріч один одному через дві бісеринки, потім ще через дві. Нанизуйте такий радий до тих пір, поки він не буде дорівнює висоті пляшки до того її ділянки, де вона звужується.
8
Закріпіть один кінець волосіні, а іншим продовжуйте плести сітку. Одягайте на нього по дві бісеринки, а потім проводите «хвіст» через дві бісеринки в попередньому ряду. Набирайте бісерне полотно таким способом на ширину, рівну обхвату пляшки. Закріпіть цей пояс на пляшці, просмикуючи волосінь по черзі в бісеринки першого і останнього ряду, рухаючись знизу вгору.
9
Щоб оплести горлечко, надягніть на волосінь одну намистину, проведіть кінець робочої нитки в протилежну намистину попереднього ряду, а потім - знову у щойно нанизану бісеринку. Таким «кільцевим» нанизуванням наберіть достатню висоту сітки, збавляючи в кожному ряду по одній бісеринці. Після завершення роботи кінець волосіні закріпіть вузликом і всуньте в кілька бісеринок нижче. Плетіння готово.
Вироби з бісеру виглядають дуже стильно і зможуть підкреслити вашу неординарність і творчу натуру. Обплести бісером можна будь-який предмет, наприклад, камінь кабошон або монетку, спосіб обробки буде при цьому схожим.
Вам знадобиться
  • - бісер;
  • - кабошон;
  • - тонка бісерна голка;
  • - нитки або волосінь.
Інструкція
1
Візьміть тонку міцну нитку відповідного кольору або волосінь і всуньте її в голку. Нитка при цьому потрібно ще й навощити, щоб зробити її більш зручною в роботі (просто потріть її про воскову свічку).
2
Наберіть на нитку стільки бісеринок, скільки необхідно для того, щоб обплести кабюшон в найширшому місці. Врахуйте, що їх має бути парна кількість, якщо виходить непарне - краще приберіть одну бісеринку і розподіліть залишилися рівномірно, залишивши між ними невеликі проміжки.
3
Всуньте голку в першу бісеринку, утворюючи таким чином кільце, і закладіть один з кінців нитки, щоб залишився лише один кінець. Перевірте, отримане кільце повинне щільно охоплювати камінь в найширшому місці.
4
Почніть плести другий ряд. Для цього надіньте на нитку нову намистину і Протягніть голку в третю бісеринку ряду (пропустивши другий). У такому випадку друга намистина посунеться і поряд з нею з'явиться сусідка. Потім надіньте на нитку ще одну намистинку і, точно також пропустивши четверту намистину, всуньте голку в п'яту. Таким чином плетіть весь ряд.
5
Щоб плести третій ряд, вплітає в проміжки нові намистини. Одягайте на нитку бісеринку і, розмістивши її в ямці, втягається голку в наступну виступаючу намистину. Точно також плетіть кілька рядів, створюючи полотно, яке буде щільно охоплювати кабошон.
6
Щоб зрозуміти, скільки рядів потрібно плести, приміряйте оплетку на камінь. Якщо вам здається, що вона вже має достатню ширину і трохи видається за краї, почніть закругляти. Якщо кабошон невеликий, просто затягніть останній ряд і, не послаблюючи натягу, всуньте голку на кілька намистин в зворотному напрямку.
7
Зауважте вузол і знову поверніться назад. Зробіть таким чином кілька вузликів, щоб забезпечити надійність кріплення. Простягніть нитку на іншу сторону обплетення і також затягніть край, зафіксувавши нитка вузликами.
8
Якщо кабошон великий, один або два ряди перед затягуванням зменшуйте довжину рядів. Для цього можете використовувати намистини меншого розміру або пропускати одну або дві бісеріни.