Як визначити газ.

У повітря, яким дихає людина, іноді потрапляють шкідливі домішки у вигляді газів . Особливо це небезпечно в закритих приміщеннях. Частина з газів визначається нюхом, але найефективніший спосіб - використання спеціальних газоаналізаторів. Тільки в цьому випадку можна зафіксувати швидко і точно зміна газів ого складу навколишнього повітря, а значить, уникнути можливих проблем зі здоров'ям. Для житлових приміщень досить встановити чотири датчика: чадного газу, сигаретного диму, вуглекислого газу і озону.
Інструкція
1
Чадний газ (СО) утворюється в результаті будь-якого виду горіння, потрапляючи в повітря атмосфери. У містах, особливо великих - це нагальна проблема. Велика кількість автотранспорту та промислові підприємства продовжують отруювати повітря, яким дихають люди. Підвищена концентрація чадного газу в повітрі може призвести до важкого отруєння і навіть до летального результату. Утворюється підвищений вміст СО і вдома, при згорянні природного газу, якщо відсутні або погано працюють спеціальні витяжки, а також при виникненні в приміщенні пожежі. Придбайте в спеціалізованому магазині датчик чадного газу. Виберіть модель з вбудованим зумером і рідкокристалічним дисплеєм для відповідного моніторингу та індикації. На фотографії зліва представлено одне з подібних пристроїв - датчик чадного газу АDT03 1110.
2
Сигаретний дим згубно впливає на здоров'я людини. У великих концентраціях може викликати отруєння. Придбайте датчик сигаретного диму і встановіть його там, де скупчується найбільша кількість курців. Датчик повинен бути обладнаний елементами індикації - вбудованим зумером і рідкокристалічним дисплеєм. На фотографії зліва одне з подібних пристроїв - датчик сигаретного диму RLQ.
3
Підвищений вміст вуглекислого газу (СО2) в закритому приміщенні при великій кількості людей здатне викликати задишку, запаморочення і навіть непритомність, особливо у підвищено чутливих людей. Придбайте датчик вуглекислого газу і встановіть його в приміщенні, де відбувається велике скупчення народу. Датчик вибирайте з вбудованим зумером і, бажано, цифровою індикацією. На фотографії зліва представлено одне з таких пристроїв - датчик вуглекислого газу IAQ.
4
При підвищеному вмісті озону (O3) у вдихуваному повітрі у людини можуть виникнути кашель, запаморочення, тахікардія, Зниження гостроти зору. Датчики озону здатні вимірювати концентрацію озону як приміщеннях, так і в системах вентиляції і кондиціонування. Придбайте датчик озону і встановіть його в приміщенні, де знаходиться електронна апаратура, здатна виділяти в тій чи іншій мірі озон. Датчик придбайте з вбудованим зумером. Цифрова індикація теж бажана. На фото зліва представлений датчик озону RO3.
5
Після придбання будь-якого з подібних датчиків, представлених вище, запросіть для їх монтажу фахівця. З'ясуйте також умови і періодичність перевірки фахівцем ваших датчиків, як в рамках гарантійного, так і післягарантійного обслуговування.
Зверніть увагу
Датчики-сигналізатори сигаретного диму Для чого вони потрібні і як застосовуються? У всьому світі останнім часом помітно підвищилися екологічні стандарти і посилилися вимоги різних державних органів до екологічним нормам у сфері діяльності працівників і до середовища проживання людини.
Корисна порада
Відмінністю даного приладу від інших, аналогічних приладів/детекторів диму, є те, що цей детектор розпізнає тільки сигаретний дим і, на відміну від інших детекторів диму, не реагує на теплове випромінювання або дими іншого роду, наприклад, на дими , що виникли при загорянні думагі, дерева, масел, бензину і т.д.