Як заправити картридж Samsung 1210.

При постійній друку документів на принтері кількість фарби в ньому з часом може закінчуватися. Заправку картриджа для лазерного принтера Samsung можна виконати самостійно в домашніх умовах, причому результат виконуваних вами дій буде нічим не гірше знову купленого картриджа .
Вам знадобиться
  • - пінцет;
  • - викрутка «+»;
  • - кілька відрізків тканини;
  • - кисть (щетина);
  • - невелика воронка;
  • - побутовий пилосос.
Інструкція
1
Весь процес по заправці картриджа є «чорною» роботою, тому накрийте робочу поверхню декількома газетами або будь-яким матеріалом, який потім можна буде викинути. Покладіть картридж фотобарабаном вниз, отвір для засипання тонера повинно знаходитися зліва.
2
Викриття всі саморізи з корпусу картриджа і відкрийте верхню кришку корпусу, як звичайну книгу. З бічних сторін необхідно викрутити по три самореза, потім можна зняти зарядний вал і залишити його в стороні.
3
Далі необхідно відкрутити і зняти вже не закріплену частину всього пристрою - фетр (включаючи лезо).
4
Зніміть контактну пружину - скористайтеся для цього пінцетом. Пружина знаходиться в лівій боковій частині, будьте пильні - без цієї запасної частини пристрій всього картриджа являє собою «пустушку».
5
Зігніть ущільнювачі і викрутити два самореза, щоб зняти дозуючі леза. Повне розбирання виконана.
6
На газету, яка призначається під сміття, слід висипати дрібні частинки тонера. Слідкуйте уважно за цим процесом - можна втратити шестерінки. Внутрішню поверхню картриджа необхідно очистити за допомогою жорсткої кисті (щетина) або пилососа. Комбінування цих методів дає кращий результат.
7
За допомогою відрізків тканини, краї якої не будуть кришитися або ворситися, зробіть очищення залишків тонера з усіх складових картриджа . З граничною обережністю слід очищати фото- і притискної вали. Якщо ви до них доторкнулися пальцями, протріть сухою тканиною ще раз, намагайтеся не залишати слідів від пальців на фотовали.
8
При засипці тонера скористайтеся воронкою, щоб його частинки не потрапили на вже очищені деталі. Після виконання цієї операції закрийте гумовою пробкою бункер і виконайте збірку в зворотному порядку.
9
Очистіть робоче місце: зберіть всі газети і складіть їх, потім пройдіться пилососом по забрудненим ділянкам робочої поверхні картриджа . Тепер картридж заправлений і очищений, тобто їм можна користуватися за призначенням.