Як вставити смайлики в icq.

Програми обміну миттєвими повідомленнями в тому числі «аська» зараз використовується практично всіма користувачами Інтернету. Ми пишемо один одному, відправляємо файли, дізнаємося, коли людина з'явилася в мережі Також програма дає можливість висловити свої почуття, емоції і настрої за допомогою статусів і смайликів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернет
  • - встановлена програма icq
Інструкція
1
Запустіть програму ICQ 6.5, ICQ 7.0. Для цього натисніть двічі на ярлик із зображенням ромашки на робочому столі. Двічі клацніте з будь-якого контакту з вашого контакт-листа, і натисніть на кнопку із зображенням смайла, щоб вставити смайл в повідомлення. Виберіть потрібний і клацніте по ньому один раз. Смайл з'явиться у вікні повідомлень. Далі допишіть потрібний текст і відправте повідомлення. Також замість смайла можна набрати відповідний набір символів, який заміниться при відправці на смайл. Для того, щоб дізнатися, як вставити смайл в асьці за допомогою символом, зайдіть у вкладку зі смайлами і наведіть мишкою на потрібний смайл. З'явиться спливаюче віконце з комбінацією символів для даного смайлика.
2
Скачайте додаткові смайли , щоб додати смайл в асьці. Запустіть аську, далі зайдіть у вкладку зі смайлами в будь-якому вікні повідомлень. Натисніть на рядок «Управління смайлами», далі пункт «Додати смайли ». Виберіть смайлик на вашому комп'ютері. Вкажіть для нього код, тобто набір символів, які будуть замінюватися цим смайликом. Натисніть "OK". Далі смайлик з'явиться у вікні вибору смайликів. Перевірте, чи варто галочка «Показувати додаткові смайли». Ці смайли будуть показані у вікні повідомлень вашого співрозмовника, тільки якщо він теж їх встановить.
3
Скачайте додаткові смайли, щоб вставити смайл в повідомлення версії програми ICQ5. Далі зайдіть в папку C: Program FilesQIPSkinsICQ5Smilies (папка за замовчуванням, якщо ви встановлювали аську в інше місце, тоді знайдіть папку Smiles за допомогою пошуку з головного меню), в цій папці є дві папки: "Animated" і "Static". Видаліть папку "Animated" і вставте замість неї аналогічну папку з завантаженої вами. Тобто замініть її новою. Тепер закрийте всі папки, зайдіть в ICQ-клієнт, і відстежити оновлення арсеналу смайлів.