Як змінити малюнок у Word. Як змінити розмір в ворде.

Створення та підготовку зображення для вставки в документи Word треба виробляти в програмах, спеціально призначених для роботи із зображеннями - графічних редакторах. Після додавання картинки в документ можна «відшліфувати» зовнішній вигляд ілюстрації, як об'єкта, вставленого в текст - надати йому форму, об'єм, фактуру поверхні, змінити розміри і т.д. Це можна зробити засобами самого текстового редактора - нижче наведені відповідні інструкції на прикладі версії Microsoft Word 2007.
Вам знадобиться
  • текстовий процесор Microsoft Office Word 2007.
Інструкція
1
Клацніть в тексті документа зображення, яке треба змінити. Так ви включите режим «Робота з малюнками», і в меню текстового редактора додасться ще одна вкладка («Формат») - перейдіть на цю нову вкладку.
2
Натисніть кнопку «Обрізка» в групі команд «Розмір», якщо хочете прибрати непотрібну частину зображення у його країв. Після цього рамка картинки зміниться і переміщаючи куточки і бічні лінії цієї рамки, ви зможете задати нові межі зображення.
3
Змініть значення в полях з піктограмами, які позначають ширину і висоту, якщо треба поміняти розміри картинки без збереження пропорцій. Ці поля знаходяться в тій же групі команд «Розмір», поряд з кнопкою «Обрізка». Можна обійтися і без них, якщо перетягувати вузлові точки на рамці навколо зображення лівою кнопкою миші. Якщо потрібно збільшити або зменшити картинку з дотриманням пропорцій, то переміщати ці точки треба при клавіші Shift.
4
Змініть яскравість і контрастність малюнка, якщо в цьому є необхідність. Для цього призначені поміщені в групу команд «Змінити» випадають списки, які так і названі - «Яскравість» і «Контрастність». Крім них в цю групу поміщена команда «Перефарбувати», яка може зробити картинку одноколірної - наприклад, замінити всі кольори різними відтінками зеленого або червоного кольорів. Натиснувши на неї, ви можете в випадаючому списку вибрати потрібний відтінок кольору.
5
Задайте параметри об'ємності картинки, використовуючи команди в групі «Стилі малюнків». Ви можете вибрати один з готових варіантів або сконструювати свій власний, використовуючи випадають списки на кнопках «Форма малюнка», «Кордони малюнка» і «Ефекти для малюнка».