Як видалити скоринки на голові у немовляти. на голові у новонароджених.

Турбота про волосся новонародженого починається з першого купання, коли малюка повністю обмивають, в тому числі і голову. Але навіть ретельний догляд не здатний запобігти утворенню кірочок на голові у немовляти. І, незважаючи на те, що вони не доставляють йому особливих проблем, педіатри рекомендують їх видаляти.
Вам знадобиться
  • - стерильне рослинне масло;
  • - частий гребінець;
  • - марля і косинка.
Інструкція
1
Скориночки на голові у немовляти представляють собою себорейниє бляшки. Нерідко вони зливаються і утворюють коросту. Без належної уваги вона може довгий час покривати шкіру голови і перешкоджати її диханню і росту волосся. А через нещільного прилягання країв лусочок в них дуже скоро починають розмножуватися патогенні мікроорганізми, що викликають неприємний запах і роздратування на шкірі.
2
Щоб уникнути неприємних наслідків цього природного стану педіатри рекомендують зчищати скоринки на голові у немовляти. Але оскільки шкіра новонароджених дуже ніжна, варто дотримуватися обережності і послідовність - розм'якшення, а потім видалення.
3
Процедуру видалення кірочок на голові у немовляти краще проводите за дві години до купання. На волосистої частини голови місце утворення кірочок рясно змастіть стерильним рослинним маслом. Прикладіть до цієї ділянки марлеву серветку або прикрийте ватним диском. Зауважте на голові косинку і залиште її на дві години.
4
Далі приступайте до вичісування розм'якшених кірочок. Використовуйте для цього частий гребінь. Після чого викуповуйте дитини і помийте голову з миючим засобом - дитячим милом або шампунем. Утворилися після купання нові скоринки також вичешіть гребенем (промитим від масла).
5
Якщо у малюка мало волосся або вони короткі, то видаляйте скоринки за допомогою марлі. Для цього обмотайте вказівний палець одним шаром і в напрямку спереду-назад зчищати рухами обережно підчіплює скоринки. Просочену маслом марлю поміняйте, оскільки суха більш ефективна. Далі також вичісуйте їх густим гребінцем, після чого помийте голову малюка.
6
Видалення кірочок на голові у немовляти може зайняти кілька днів. Це залежить від їх кількості. Не використовуйте для видалення кірочок ніякі гострі предмети. Не натискайте гребенем на шкіру голови. Всю процедуру виконуйте обережно.
7
Нерідко поява кірочок виникає повторно. Зберігайте ту ж послідовність їх видалення в усі наступні рази.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EYWCoRTHac0