Як зібрати по всім кольорам кубик Рубіка.

Кубик Рубіка - загадкова іграшка-головоломка, знайома з дитинства кожному з нас. Зібрати його - непросте завдання не тільки для дитини, але і для дорослого. Як же вирішити цю складну, на перший погляд, проблему? Розкриємо секрет.
Інструкція
1
Наведемо самий нескладний спосіб складання кубика Рубіка. Визначте, яка грань кубика буде нагорі. Для цього візьміть головоломку в руки так, щоб центральний квадратик був обраного вами кольору.
2
Наступний етап: зберіть на верхній грані фігуру у формі хреста, щоб другий колір будь-якого з середніх кубиків підходив за кольором центральним кубиках бічних граней.
3
Третій етап: правильно виставте на верхній грані колір кутових кубиків. Завдання даного етапу - зібрати наступний шар кубика Рубіка. Для цього необхідно пам'ятати, що перш того, як приступити до початку збірки останнього шару, обов'язково потрібно повернути на місце ті кубики самого першого, а потім другого шару, що були зрушені під час складання.
4
Збірка останнього, нижнього, шару є, по суті, найважчим етапом у процесі складання. Почніть найкраще з установки на свої місця всіх кутових кубиків так, щоб кожен з трьох кольорів відповідав колір центральних кубиків тих граней, які з ними стикаються.
5
І, нарешті, на завершальному етапі складання перевірте, чи правильно ви розташували всі середні кубики на нижній межі і, якщо потрібно, поміняйте їх місцями.
Корисна порада
Даний спосіб вперше був надрукований в дитячому журналі «Юний технік», багато років тому. Якщо ви хочете навчити цьому способу збирання своєї дитини, то перед цим переконайтеся, що самі досить опанували техніку. Цей спосіб може запам'ятати вже шестирічна дитина, однак зібрати й розібрати кубик доведеться не один раз. Можна скласти прості схеми, які допоможуть дитині краще запам'ятати послідовність действій.Вообще існує кілька способів збирання кубика Рубика. За рішенням цієї цікавої головоломки проводяться навіть чемпіонати. Майстри швидкісний збірки примудряються вирішити завдання за час від 30 до 80 секунд. Успіхів вам у тренуваннях!