Як намалювати біжить. біжить людина Як малювати.

При навчанні малювання важливо навчитися працювати з рухомими фігурами. Героїв мультфільмів, казкових персонажів цікаво зображати саме в русі. Наприклад, як намалювати фігуру біжить людини ?
Інструкція
1
Вивчіть основну інформацію з анатомії людини і будовою його скелета. Тільки так можна створити дійсно достовірне і правдоподібне зображення людської фігури в русі взагалі і особливо в бігу.
2
Поспостерігайте за рухами людей під час бігу, в крайньому випадку, розгляньте в дзеркалі власну фігуру. Ідеальний варіант - звернутися до професійного художнику за порадою або переглянути відео-урок в інтернеті.
3
Дотримуйтесь пропорції при малюванні людини . Висота людської фігури дорівнює приблизно висоті восьми його голів. Якщо ви збираєтеся малювати в класичній традиції, а не в жанрі манги або аніме, то вам доведеться дотримуватися саме цих пропорцій.
4
Підберіть відповідні інструменти. Вам знадобляться прості олівці краще з м'яким грифелем, лінійка для вимірювання пропорцій фігури, стірательная гумка. Папір краще вибирати щільну, тому що починаючому художникові доводиться багато разів прати намальоване.
5
Створіть «скелет» майбутнього малюнка. Для цього проведіть лінію хребта, лінії рук і ніг, намалюйте схематичну голову. Переконайтеся, що ви надали намальованому схематично чоловічкові правильну позу. Порівняйте її з будь-яким зображенням біжить людини або хоча б з власною фігурою в дзеркалі. Можна спробувати знайти ляльку з рухомими кінцівками, і орієнтуватися на неї при малюванні фігури.
6
Намалюйте м'язи отриманого чоловічка. Продумайте, у що ваш об'єкт буде одягнений і взутий, зверніть особливу увагу на малювання рук - саме вони викликають найбільшу складність у початківця художника. Слідкуйте за тим, щоб руки і ноги не були ні занадто худими, ні занадто повними.
7
Зітріть зайві «скелетні» лінії і чітко обведіть контури вийшла фігури. Не виключено, що роботу доведеться переробляти кілька разів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uNm8dxn8B1Y