Як перевозити папугу взимку. розмір коробки для перевезення крупного папугу.

Якщо вам і вашому папузі необхідна спільна поїздка куди-небудь взимку , прийміть всі необхідні запобіжні заходи, щоб потім не довелося лікувати птицю від застуди. Крім того, вашого пернатого друга під час поїздки потрібно також вберегти від стресу. Спокій птиці - одна з гарантій благополучної поїздки.
Інструкція
1
Припустимо, що вам з папугою чекає поїздка на поїзді або автомобілі. У громадському транспорті птицю перевозити не рекомендується. Тиснява і поштовхи можуть налякати пернатого, а це загрожує тим, що він почне битися об стіни переноски, завдаючи собі травми.
2
Для перевезення птиці підберіть картонну коробку з кришкою, в якій необхідно проробити кілька дірочок в цілях вентиляції. Для хвилястого папужки підійде коробка розміром 20х30 см. Прослідкуйте, щоб висота коробки була не менше 15-20 сантиметрів. Для більш великих порід папуг, коробка, природно, повинна бути більше. Можна також використовувати переноску для кошенят. Покладіть на дно коробочки ганчірочку, щоб у птаха не ковзали лапки.
3
Папугу краще помістити в коробку за деякий час до виходу, щоб у нього була можливість заспокоїться. Не варто робити все в останній момент - це створить стрес як вам, так і птиці. Ласкаво розмовляйте з вашим улюбленцем, помістивши його в коробку. Він повинен відчувати, що ви поруч. Можете покласти йому в коробку шматочок його улюблених ласощів, наприклад, яблука.
4
Закріпіть кришку коробки скотчем, але так, щоб вам у разі потреби можна було її легко і швидко відкрити. Перед самим виходом обмотайте коробку чимось теплим: пледом, ковдрою або светром - залежно від температури на вулиці. Не ставте переноску в пакет: шурхіт буде змушувати папугу турбуватися. Краще несіть коробку в руках, або використовуйте ганчіркову сумку.
5
Влаштовуючи переноску в автомобілі, подбайте про те, щоб вона була добре зафіксована. Падіння коробки в результаті різкого гальмування, спокою вашому улюбленцю не додасть. Дуже добре, якщо ви будете поруч з перенесенням, маючи можливість її притримувати. Попередьте водія, щоб не гальмував занадто різко і був акуратний на поворотах.
6
Поки ви перебуваєте в дорозі, зніміть з перенесення утеплюючий шар, повністю або частково, залежно від температури в машині. Простежте, щоб не було протягу від кондиціонера.
7
Прибувши в пункт призначення, відкривайте коробку не відразу, дайте птахові кілька хвилин постояти і заспокоїться. Відкривайте кришку обережно і повільно, стежачи за тим, щоб папуга, якщо він наляканий, не вирвався назовні. Подбайте про те, щоб в кімнаті було тепло. Акуратно перемістіть пернатого в клітку, похваліть його, дайте йому ласощі.
Зверніть увагу
Навіть якщо перевезення пройшла відносно благополучно, кілька днів уважно спостерігайте за станом і поведінкою птиці. Млявість, довгий сон, відмова від їжі - все це ознаки того, що папуга, можливо, застуджений. В цьому випадку потрібно негайно звернутися до ветеринара.
Корисна порада
Не забувайте, що для перевезення птиці з одного міста в інше - необхідна довідка від ветеринара.