Як перевірити клапан холостого ходу. Як перевірити пневмоклапан ЕПХХ.

Повітряний клапан стабілізації холостого ходу ( клапан холостого ходу) підтримує обороти холостого ходу незалежно від зміни навантаження на двигун. Якщо обороти холостого ходу падають нижче 750 об/хв, електричний клапан починає подавати деяку кількість повітря в обхід клапан а дроселя, тим самим підвищуючи обертів. При їх підвищенні до 950 об/хв клапан закривається, припиняючи подачу додаткового повітря і знижуючи обороти холостого ходу.
Вам знадобиться
  • Мультиметр. При його відсутності - амперметр і омметр.
Інструкція
1
Як правило, системи керування живленням оснащені окремим блоком управління оборотами холостого ходу. Клапан холостого ходу може мати регулювальний гвинт. Місцезнаходження блоку контролю оборотів холостого ходу і регулювального гвинта клапан а шукайте в інструкції по ремонту конкретного авто. Нові моделі автомобілів останніх років випуску не оснащуються регулюванням клапан а холостого ходу.
2
Перед перевіркою двухпроводного клапан а холостого ходу необхідно прогріти двигун до робочої температури (60 град), вимкнути все електрообладнання, переконатися у справності датчика положення дроселя, датчика кисню , у відсутності витоків у системі випуску і у вакуумній системі, в правильному підключенні тахометра.
3
Запустіть двигун. Справний клапан холостого ходу повинен безперервно працювати (вібрувати і злегка гудіти). Потім відключіть електричний роз'єм від клапан а. Обороти повинні зрости до 2000 об/хв.
4
Якщо обороти холостого ходу не змінилися, візьміть омметр і виміряйте опір між контактами перевіряється клапан а. Ця величина повинна варіюватися від 9 до 10 Ом. Переконайтеся, що при подачі напруги від АКБ на клапан він знаходиться в щільно закритому стані, а при знятті напруги відкривається. Якщо клапан холостого ходу не має необхідного опору або неправильно працює, отже, він несправний і підлягає заміні.
5
Перевірка струму управління виконується наступним чином. Відключивши електричний роз'єм від клапан а, з'єднайте один контакт роз'єму з контактом клапан а через перемичку, а інший через амперметр (діапазон приладу повинен бути 0-1000 мА). При роботі двигуна на холостому ходу амперметр повинен показувати силу струму 400-500 мА. Будь-яке інше показання амперметра свідчить про необхідну регулюванню клапан а холостого ходу. Врахуйте, амперметр може показати силу струму понад 500 мА якщо не дотримано хоча б одна умова з описаних в п.2.
6
Якщо амперметр покаже відсутність струму управління, блок управління оборотами холостого ходу слід здати в ремонт або замінити на новий. До речі, причина несправності цього блоку може полягати в несправності електричного роз'єму. У цьому випадку слід замінити роз'єм.
7
Якщо автомобіль оснащений 3-провідним клапан ом холостого ходу, для перевірки виконайте ті ж дії, що описані в п.1-4 за винятком таких нюансів. Електричний опір вимірюйте між двома крайніми контактами. Воно повинно бути 40 Ом. Потім виміряйте опір між центральним і крайнім контактами. Воно повинно скласти 20 Ом.
8
Перевірка струму управління трипровідною клапан а перевіряється вимірюванням напруги на центральному контакті. Воно повинно відповідати напрузі акумулятора. Між центральним і крайнім контактами напруга повинна бути 10 В.
Корисна порада
Відключати і включати електричний роз'єм клапана слід тільки при вимкненому запаленні.