Як підключити телевізор до антени. Як заземлити зовнішню телевізійну антену.

Для того щоб телевізор почав приймати канали, недостатньо просто принести його в приміщення і включити. Необхідно також підключити до нього антену. Від правильного її вибору залежить кількість прийнятих каналів і якість їх прийому.
Інструкція
1
Запам'ятайте головне правило: якщо оплетка антенного кабелю заземлена (у випадку, якщо антена колективна, це завжди так, а нерідко вона буває заземлена і у індивідуальних зовнішніх антен), стосуватися одночасно металевих елементів включеного в розетку телевізор а і штекера, коли вони не з'єднані між собою, не можна! Не можна також стосуватися одночасно металевих частин двох включених в розетку і не з'єднаних один з одним приладів (наприклад, телевізор а і DVD-плеєра), а також підключених до них кабелів, навіть якщо антена не заземлена. Крім цього, не можна торкатися металевих частин телевізор а і будь відеотехніки, а також антенного кабелю і телескопічної антени в тому випадку, якщо ваше тіло придбало електростатичний заряд від екрану кінескопного телевізор а ( наприклад, в ході його протирання) .Никогда не встановлюйте зовнішню антену самостійно, якщо ви не впевнені в тому, що зможете забезпечити її надійну грозозахист. Паяйте кабелі будь-яких заземлених антен тільки паяльниками зі справною ізоляцією.
2
Для того щоб підключити до телевізор у вбудовану в нього одноштиревую телескопічну антену, вставте штекер, що виходить з корпусу апарату на проводі, в його антенне гніздо. Якщо маються два гнізда, відповідні різним діапазонами, переставте цей штекер в той з них, яке відповідає діапазону, в якому в даний момент ведеться прийом.
3
У випадку, якщо до телевізор у також додається кільцева антена, вбудовану телескопічну підключіть до гнізда, відповідному діапазону метрових хвиль, а кільцеву - до гнізда, відповідному діапазону дециметрових хвиль. У одних телевізор ов друга антена буде триматися прямо на гнізді, а у інших її доведеться закріпити на першій.
4
Якщо до телевізор у додається двоштиркової телескопічна антена, прикрутіть до защімам що виходить з неї симетричного стрічкового кабелю спеціальний перехідник-согласователь, якщо цього не було зроблено раніше. Потім підключіть перехідник до антенного гнізда телевізор а (у таких апаратів воно зазвичай одне).
5
Якщо кімнатна або зовнішня антена є всехвильової, а у телевізор а роздільні входи для антен діапазонів МВ або ДМВ, використовуйте розмежує спліттер. Аналогічно, якщо у телевізор а є вхід для всехвильової антени, а у вас є дві роздільні антени діапазонів МВ і ДМВ, використовуйте об'єднуючий спліттер. Обидва прилади продаються в господарських магазинах.
6
Для підключення однієї антени до кількох телевізор ам застосовуйте ще один прилад, що отримав назву КРАБ (кабельний розгалужувач абонентський побутовий). Він також продається в господарських магазинах. Найкраще даний прилад працює з колективною антеною.
7
Щоб скористатися антеною з підсилювачем, після її підключення до телевізор у включите в розетку блок живлення. Відключайте його одночасно з телевізор ом.
8
Підключити супутникову антену до телевізор у напряму неможливо. Використовуйте для цього супутниковий ресивер. Для його підключення спеціальних знань майже не потрібно (все описано в інструкції і на тематичних сайтах), зате вони будуть потрібні для успішного наведення «тарілки» на супутник.