Як зробити марганцівку.

Сіль марганцевої кислоти, перманганат калію - все це назви поширеного антисептика, який в побуті більше відомий як марганцівка. Це хімічна сполука часто використовується при наданні невідкладної медичної допомоги та лікуванні різних хвороб, але готувати розчин марганцівки потрібно правильно.
Інструкція
1
Готуючи розчин марганцівки, візьміть кілька кристалів і, помішуючи, повністю розчиніть у невеликій кількості води. Важливо цю процедуру проводити металевими або пластмасовими предметами, які є стійкими до фарбування і впливу солі марганцевої кислоти. Одержаний розчин поступово вливайте в посудину з чистою водою до отримання необхідної концентрації, яку дуже легко визначити за кольором рідини.
2
При промиванні шлунка, викликаного харчовими отруєннями токсичними речовинами, використовуйте яскраво червоний, але прозорий розчин перманганату калію, один-півтора літра якого потрібно випити. Специфічний «хімічний» смак такої рідини викличе блювотний рефлекс і сприятиме мимовільного спорожнення стравоходу і кишечника, а завдяки антисептичним властивостям відбудеться їх знезараження. Важливо стежити щоб при прийомі всередину бува не потрапили нерастворим кристалики солі, що може призвести до опіку слизової шлунка.
3
Для того щоб зупинити діарею приготуйте блідо-рожевий розчин марганцівки і приймайте по склянці вранці і ввечері. Як правило, після дня такої терапії, пронос припиняється.
4
Для обробки ран приготуйте розчин марганцевої кислоти, який повинен мати колір густого червоного вина і обробіть їм поверхню навколо рани. Знезаражувальне вплив марганцівки допоможе захистити пошкоджену ділянку від впливу хвороботворних мікробів.
5
Для обробки ранок, що утворилися від укусів отруйних змій, використовують концентрований - десятивідсотковий розчин марганцівки, який має фіолетовий колір.
6
Для профілактики високою пітливості ніг приготуйте розчин марганцівки блідо-рожевого кольору. Ванночки з цим розчином знизять потові виділення. Після кожної процедури змащуйте шкіру однопроцентним розчином формаліну.
7
Для обробки пролежнів використовуйте п'ятивідсотковий розчин марганцевої солі і наносите його один-два рази на день на уражені місця.