Як знайти брандмауер.

Починаючи з лінійки XP в операційних системах сімейства Windows з'явився засіб, що грає одну з ключових ролей в забезпеченні безпеки комп'ютера - брандмауер або мережевий екран. Управління брандмауер ом здійснюється за допомогою спеціального оснащення, доступ до якої можна отримати декількома способами. Проте, у початківців користувачів персональних комп'ютерів часто виникає питання про те, як знайти брандмауер в Windows.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора в Windows.
Інструкція
1
Знайдіть брандмауер , скориставшись ярликом, розташованим у вікні папки «Панель управління». Відкрийте вікно панелі управління. Для цього клікніть по кнопці «Пуск», розташованої в панелі задач на робочому столі. Відкриється меню. Виділіть пункт "Налаштування", дочекайтеся появи дочірнього меню, клікніть по пункту «Панель управління» .У вікні панелі управління знайдіть ярлик «Брандмауер Windows». Якщо панель управління знаходиться в режимі відображення елементів за категоріями, попередньо клацніть по посиланню «Мережа та підключення до Інтернету». Проведіть пошук ярлика, орієнтуючись на назви елементів. Для більш швидкого пошуку можна переключитися до режиму відображення «Таблиця», клацнувши на відповідний пункт меню «Вид». Потім слід відсортувати список за стовпцем «Ім'я», якшо по ньому мишью.Откройте вікно управління брандмауер ом. Двічі клікніть лівою кнопкою миші по ярлику «Брандмауер Windows», або клікніть правою кнопкою і виберіть пункт "Відкрити" в контекстному меню.
2
Знайдіть брандмауер , використовуючи папку мережевих підключень. Відкрийте вікно папки мережевих підключень. Це можна зробити або якшо по кнопці «Пуск», а потім послідовно вибравши пункти меню «Налаштування» і «Мережеві підключення», або вибравши пункт меню «Відкрити папку" Мережеві підключення "» в контекстному меню, що з'являється при натисканні правою кнопкою миші по значку підключення в системному лотке.Найдіте у вікні блок «Мережеві завдання». Розгорніть його, якщо він згорнутий, клікнувши на значок стрілки в правому верхньому куті блоку. Відкрийте брандмауер , клікнувши на посилання «Змінити параметри брандмауер а Windows».
3
Перейдіть до управління брандмауер ом з вікна управління властивостями конкретного мережевого підключення. Відкрийте вікно папки мережевих підключень одним зі способів, описаних у другому кроці. Клікніть правою кнопкою миші по одному з ярликів мережевих підключень. У контекстному меню виберіть пункт "Властивості". В отобразившейся діалозі перейдіть на вкладку «Додатково». В групі елементів управління "Брандмауер Windows» клікніть по кнопці «Параметри».
Зверніть увагу
Не змінюйте настройки брандмауера без особливої на те необхідності. Необдумане зміна налаштувань (наприклад, відкриття портів) може нести загрозу безпеці вашого комп'ютера.