Як віддячити за допомогу. стаття в газету подяку за благодійність.

«Дякую» - слово це само по собі як подарунок, дар. Навіть якщо ми нічого не можемо подарувати людині, у нас є це майже чарівне слово. Сказати комусь «дякую» - означає показати доброзичливе ставлення, подарувати добро. У різних ситуаціях доречно різне прояв подяки.
Інструкція
1
Отримавши від когось незначну допомога , висловіть подяку просто словом. Але краще говорити не «спасибі». Скажіть «дякую» - це слово несе вже зовсім інші відчуття. Воно набагато багатше фонетично і енергетично і викликає більш приємні почуття у того, до кого воно звернено.
2
Адміністрація організації може віддячити співробітника за допомога , надану понад звичайних посадових обов'язків, офіційним листом (лист подяки), або через газету (подячна стаття). Вручите в урочистій обстановці грамоту. Такий вид визнання заслуг завжди надовго запам'ятовується. Хоча, як правило, найбільше працівника порадує подяку у вигляді матеріального заохочення.
3
Близьких людей або друзів можна віддячити с допомога ю вітального листа або листівки. Прикладіть до «словами» подарунок - те, що вони люблять або те, про що вони мріяли і говорили. Жінці, в будь-якому випадку, подаруйте букет квітів.
4
В подяку коханої/коханого влаштуйте романтичну вечерю при свічках або запросіть в ресторан, подаруйте щось дуже особливе, наприклад, вірш, написаний вами. Сходіть на концерт або в театр, на романтичну прогулянку. Проведіть вечір разом і організуйте його так, щоб він запам'ятався надовго.
5
Колегу по роботі подякуйте усно в присутності колективу. Хороші слова, сказані при інших співробітниках, часом не менш приємні, ніж грошова сума в конверті.
6
В подяка лікарю чи вчителю купите красиву банку кави з кавової кухлем, коробку дорогих цукерок або хороший алкогольний напій. Можна також подарувати сувенір, якийсь цікавий і незвичайний письмовий прилад. Якщо допомога була значною, прекрасний варіант - подарункова карта або сертифікат.
7
Завжди дякуйте іншої людини, який справив вам допомога або послугу. Вдячність за конкретні дії підкреслює, що ви гідно оцінили вчинок. Ні в якому разі не лицемірте, людина відчує це і сприйме як образу. Чи не дякуєте і не даруєте подарунок з почуття обов'язку. Все робіть від душі.