Як намалювати черепашок ніндзя.

Світ коміксів є чимало пам'ятних персонажів, і мало хто з нас в дитинстві не був у захваті від черепашок-ніндзя. Сьогодні ви навчитеся їх малювати. Цей урок призначений в основному для тих, хто хоче освоїти техніку малювання в Photoshop, але підійде і для традиційного малювання на папері.

Вам знадобиться

Комп'ютер, Adobe Photoshop та початкові знання про структуру цієї програми, графічний планшет або мишка.

Інструкція
1

Створіть новий документ будь-якого розміру. 1024х1024 буде достатньо. Потім створіть новий шар (Ctrl + Shift + N). Шар Background залиште недоторканим, це допоможе вам уникнути багатьох проблем. Почніть малювати на новому шарі. Поки не варто замислюватися над деталями, просто позначте основні форми і постарайтеся правильно передати пропорції.

2

Створіть новий шар. Прозорість попереднього шару можете понизити, щоб краще бачити те, що будете малювати на новому шарі. На новому шарі починайте малювати лайнарт, тобто лінійний малюнок вашого персонажа, з усіма деталями, але поки без квітів. На цій стадії варто зосередити свою увагу на правильній передачі анатомії, динаміки і характеру персонажа. Коли закінчите, нижній шар можете вимкнути або видалити.

3

Створіть новий шар. На цьому шарі намалюйте всі пов'язки і ремінь на панцир черепашки. На попередньому шарі зітріть все, що знаходиться під цими пов'язками. Все, ваш лайнарт готовий. Тепер можна перейти до фарбування.

4

Створіть новий шар, але на цей раз помістіть його під лайнарт, а не вгору. Це дозволить вам зберегти всі лінії. Тепер зафарбуйте всі частини вашої черепашки тими кольорами, які вам подобаються. Таким чином, ви створюєте основу для подальшої колірної опрацювання.

5

Створіть новий шар і помістіть його над шаром з квітами, але під лайнартом. На цьому шарі ви будете створювати тіні. Техніка, в якій ми будемо працювати, називається селл-шейдинга. Отже, виберіть колір набагато темніше того, що у вас на шарі з основними кольорами і починайте показувати тіні. При цьому враховуйте джерело світла, яке можете вибрати самі. На даному прикладі вибрано одне джерело світла зліва, отже всі тіні повинні бути справа.

6

Створіть новий шар або продовжуйте працювати на старому. Залишилося додати відблиски на вашу черепашку ніндзя. Для цього робіть все як і в попередньому кроці, але навпаки. Тобто, виберіть кольору світліше, ніж на шарі з основними кольорами, і малюйте відблиски не праворуч, а ліворуч, тобто з боку освітлення. Можете працювати над співвідношеннями світла і тіні довго і опрацьовувати всі вигини, а можете все спростити.

Зверніть увагу

Не малюйте на шарі Backgound! Деякі зміни на ньому буде важко виправити на відміну від інших верств.

Корисні поради

На першій стадії краще починати з лінії хребта, потім малювати грудну клітку і таз, потім ноги, потім руки, і тільки потім голову. Спочатку це може здатися незручним, але потім ви зрозумієте, що правильна побудова фігури таким чином досягається легше. Також дуже допомагає розібратися в будові фігури анатомічний атлас.