Як отримати колір слонової кістки.

Колір слонової кістки , або айворі - білий з легким жовтуватим відтінком. Такий відтінок має найкраща папір для малювання. Підходить айвори і для меблів. Навіть звичайний кухонний шафа може виглядати дуже елегантно, якщо він тонований під слонову кістку. Шпалери або плитка такого кольору роблять приміщення світлим і просторим, незалежно від того, чи йде мова про вітальні або про ванну. Потрібну фарбу не завжди можна підібрати в магазині, тому іноді доводиться отримувати колір слонової кістки шляхом змішування кольорів.
Вам знадобиться
  • - розчин марганцівки;
  • - ватний тампон;
  • - біла щільний папір;
  • - біла фарба;
  • - колер ;
  • - кисть.
Інструкція
1
Щоб отримати малювальну папір кольору слонової кістки , зробіть слабкий розчин марганцевокислого калію. Він повинен бути трохи рожевим. Занадто густа марганцівка зробить паперів не жовтуватою, а коричневою. За допомогою ватного тампона змочіть лист водою, потім покрийте його рівним шаром марганцівки і висушіть. У цьому випадку зворотний бік аркуша залишається білою.
2
Якщо у вас є велика фотографічна кювету або яка-небудь інша ємність, в яку поміститься лист потрібного формату, ви можете затонувати папір з обох сторін. Вона буде виглядати як старовинна. Налийте розчин марганцівки в ємність і утопите лист, щоб розчин покрив його повністю. Потримайте хвилин п'ять, потім витягніть і просушіть. Одночасно опускати в кювету кілька аркушів не варто, тому що вони забарвляться нерівномірно.
3
Якщо вам потрібно пофарбувати під слонову кістку невелику поверхню, купіть білу фарбу і жовтий або бежевий колір. Потрібний колір можна вибрати в тому ж будівельному магазині, в якому ви будете купувати фарбу. Налийте потрібну кількість фарби в окрему ємність. Додайте деяку кількість колера і перемішайте. Якщо колір вас влаштує, можете приступати до роботи. Якщо він виходить занадто світлий, додайте ще деяку кількість колера і знову перемішайте.
4
Для фарбування стін та будь-яких інших великих поверхонь краще звернутися в магазин, в якому є апарат для змішування фарб. Такі установки є у всіх фірмових магазинах, а також у багатьох великих будівельних. Там же на стендах є і зразки кольорів. Виберіть білий зі злегка жовтуватим відтінком. Продавець вам змішає фарби в спеціальному автоматі.
5
Пофарбуйте спочатку невелику ділянку поверхні. Якщо у вас вийшов дійсно колір слонової кістки , фарбуйте далі. При недостатній інтенсивності тону поверніться в магазин, попросіть додати колер і знову перемішати.
Корисна порада
Тонувати папір можна і акварельною фарбою. Змочіть лист паперу водою, візьміть на тампон трохи світло-жовтої фарби і размойте її по всьому листу. Для отримання відповідного відтінку гуаші або художніх олійних фарб в білила додається трохи світлої охри. Фарбу треба ретельно розмішати.