Як увійти в свою пошту. Як увійти в пошту mail.ru.

Люди, тільки початківці відкривати для себе всі можливості мережі інтернет, можуть відчувати деякі труднощі з освоєнням електронної пошти. Завести поштову скриньку для електронних листів - це ще півсправи. Адже потім потрібно буде якось увійти в свою пошту. Головне, пам'ятайте свої логін і пароль, а решта, як кажуть, справа техніки.
Інструкція
1
Щоб увійти в пошту на Yandex, запустіть браузер і перейдіть на сторінку, що знаходиться за адресою: миші або натисніть на клавіатурі клавішу «Enter». Якщо ви раніше відзначили маркером поле «Запам'ятати мене», обидва поля будуть вже заповнені, вам залишиться тільки натиснути кнопку «Увійти».
2
Увійти в пошту на Yandex можна і з головної сторінки пошуковика (http://www.yandex.ru). Панель з полями для введення логіна і пароля знаходиться в лівій частині вікна. Введіть логін і пароль, натисніть кнопку «Вхід». Якщо до цього ви погодилися з тим, щоб браузер запам'ятав пароль, просто підтвердіть вхід, натиснувши кнопку «Вхід».
3
У браузері Mozilla Firefox, якщо ви вже здійснили вхід в поштову скриньку, але після цього відкрили в тій же вкладці інший ресурс, можна швидко повернутися в свою поштову скриньку. У правому верхньому куті вікна клікніть лівою кнопкою миші на назві своєї поштової скриньки, щоб швидко перейти в нього з тієї сторінки, на якій ви зараз перебуваєте.
4
Спосіб входу в поштові ящики на інших поштових сервісах аналогічні тому, який описаний в першому кроці. Для входу в поштову скриньку на Mail перейдіть на сторінку, розташовану за адресою: http://www.mail.ru, і у верхній частині вікна зліва введіть свої логін і пароль. Натисніть кнопку «Увійти» лівої кнопкою миші.
5
Щоб увійти в пошту на ресурсі Yahoo, в поле «Логін» («Yahoo! ID») необхідно вказати назву поштової скриньки повністю (логин@yahoo.com). У друге поле («Password») введіть свій пароль, натисніть лівою кнопкою миші кнопку «Sign In». Якщо поставити маркер в поле «Keep me signed in», ваш пароль для входу в поштову скриньку буде збережений. При наступному зверненні до поштового сервісу вам буде необхідно лише натиснути кнопку «Sign In». Ресурс розташований за адресою: https://login.yahoo.com.