Як намалювати небо на стелі. намальоване небо на стелі дитячої.

Небо , намальоване на стелі, пожвавить будь-яку кімнату, прикрасить її, створить затишок. Небо денне візуально зробить кімнату просторіше і світліше , а нічний створить романтичний настрій навіть вдень.
Інструкція
1
Намалюйте нічне зоряне небо. Підготуйте стелю до нанесення малюнка. Спочатку ідеально вирівняйте стелю. Потім пофарбуйте всю його поверхню глянсовою фарбою, щоб краще побачити нерівності, а потім вирівняйте поверхню шпаклівкою. Для фінального акорду пройдіться по стелі шкуркою. Зверніть увагу, якщо у вас є «іржаві» плями на стелі, то потрібно використовувати тільки якісні дорогі матеріали.
2
Виберіть фарбу на водній основі. Досить буде простий фарби, яка не надто стійка до ретельного миття. Для нічного неба підберіть темно-синьо-фіолетові кольори і білий колір для зірок. Для денного неба візьміть світло-блакитну і білу фарби.
3
Спочатку пофарбуйте кути темно-синьою фарбою. Потім наносите колір по всій стелі, йдучи від вікна. Це буде фон неба. Для того щоб він вийшов рівномірно забарвленим, візьміть валик з коротким (4 мм) хутряним ворсом. Розкочуйте фарбу по поверхні W-подібними рухами. Коли валик стане сухим, проведіть їм по поверхні, де нанесено найбільше фарби, щоб надлишки вбралися.
4
Нанесіть маленьким валиком, змоченим білою фарбою і добре віджатим на спеціальному піддоні, невеликі плями. Розмістіть їх в хаотичному порядку по всій поверхні стелі. Тепер візьміть тоненьку пензлик і густий білої фарбою нанесіть точки на небі. Деяким з них намалюйте по чотири променя, розташовані хрестоподібно.
5
Намалюйте денний небо. Підготуйте і пофарбуйте стелю, як описано вище. Фарбу візьміть ніжно-блакитну. У якому небудь з кутів зобразите велике біле хмару. Спочатку форму хмари намалюйте валиком, а кордони і внутрішні «купола» опрацюйте тонким пензлем з невеликою кількістю сіруватою фарби. Таким же чином доповніть небо ще кількома маленькими хмарами, розташованими хаотично. Важливо не перевантажувати малюнок великою кількістю деталей, щоб зберегти атмосферу легкості.