Як вставити фон в презентацію.

Презентація Microsoft PowerPoint привертає увагу своєю наочністю - наявністю барвистих діаграм, схем, відео. Основою для цього служить вдало вибраний фон . Його можна взяти в самій програмі або завантажити ззовні.
Інструкція
1
Для додавання ефектності в презентацію можна вставити фон , завантажений з мережі інтернет. Якщо файл вже завантажений і знаходиться в папці комп'ютера, приступайте до створення фон а. Відкрийте файл презентації Microsoft PowerPoint 2007. Перейдіть до слайду, в якому потрібно вставити фон овую картинку.
2
Правою клавішею миші клацніть по вибраному слайду. У контекстному меню виберіть пункт «Формат фон а». У діалоговому вікні "Формат фон а" на вкладці "Заливка" виберіть опцію "Рисунок або текстура". Після цього в відкрилися додаткових параметрах настройки в групі "Вставити з", натисніть кнопку "Файл".
3
Далі, у вікні, "Вставка рисунка" зі списку "Папка" виберіть диск, потім папку, в якій знаходиться файл з додається фон овой картинкою, і натисніть кнопку "Вставити".
4
У підсумку, фон овий малюнок з файлу стає фон ом обраного слайда. Щоб відключити висновок фон а слайда і залишити тільки завантажену картинку, в вікні "Формат фон а" на вкладці "Заливка" встановіть галочку "Приховати фон ові малюнки ". Для закриття вікна "Формат фон а" натисніть кнопку "Закрити".
5
Щоб вставити готовий фон в презентацію, зробіть наступне: правою клавішею миші клікніть по білому фон у презентації. Натисніть пункт «Фон», потім на маленький значок із стрілкою, при натисканні якого випаде список, в ньому натисніть пункт "Способи заливки", потім вкладку "Малюнок", і виберіть потрібний малюнок.
6
Щоб вставити фон овий малюнок у Microsoft Power Point 2003, відкрийте файл презентації. У верхньому меню натисніть кнопку «Формат - Оформлення слайда». Потім на панелі, що розташовується праворуч, виберіть тему, яку хочете бачити в своїй презентації, Виберіть де саме буде застосована тема - на всіх слайдах або тільки на одному. Або ви можете вибрати в меню «Формат - Фон» і далі вибрати текстуру або заливку.
7
Потім, потрібно вибрати меню «Формат - Розмітка слайда». Далі, на панелі справа вибрати шаблон, який вам більше сподобався. Ця дія необхідно для того, щоб зробити простіше і оперативніше вставку тексту, картинок, відеороликів і т.д.