Як включити редактор формул. Як змінювати формули в ворде.

Для вставки і зміни формул в текстовому процесорі Microsoft Office Word використовується спеціальна надбудова - редактор формул . У версіях Word 2007 і Word 2010 вона є частиною базової програми і за замовчуванням встановлюється разом з інсталяцією основної програми. Для використання її в більш ранніх версіях потрібно зробити деякі попередні маніпуляції.
Вам знадобиться
  • текстовий редактор Microsoft Word 2007 або 2003.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте версію Microsoft Office Word 2003 і раніше редактор формул ні встановлено, то зробіть це зараз. Після установки краще створити додатковий пункт в меню текстового процесора, щоб спростити доступ до редактор у формул . Для цього виберіть пункт «Налаштування», відкривши в меню Word розділ «Сервіс».
2
Клацніть вкладку «Команди» і в переліку «Категорії» виберіть рядок «Вставка». У правій панелі вікна відшукайте пункт «Редактор формул » і перетягніть його лівою кнопкою миші в відповідне місце меню текстового редактор а.
3
Якщо потрібно змінити вже вставлену в текстовий документ формул у, то досить клацнути її курсором мишки і Word автоматично включить редактор формул . При використанні версії Microsoft Office Word 2007 в меню додасться ще одна вкладка - «Конструктор», розміщена під написом «Редактор формул ». Клацнувши по цій новій вкладці, ви можете приступати до зміни формул и.
4
Якщо потрібно створити нову формул у, то спочатку встановіть курсор в потрібне місце текстового документа. Потім перейдіть на вкладку «Вставка» в меню текстового процесора і клацніть кнопку «Формула», яка поміщена в групу команд «Символи» - крайню справа в цьому розділі меню. В результаті запуститься редактор формул . Але можна не починати створення формул и з нуля, а клацнути не саму цю кнопку «Формула», а окрему секцію з галочкою біля її правого краю. Тоді з кнопки випаде список з набором попередньо встановлених формул , з яких можна вибрати схожу на ту, яку вам треба ввести. Виберіть її, і після цього теж включиться редактор, але в цьому випадку вам треба буде лише змінити потрібним чином вже існуючу формул у-шаблон.