Як організувати дитячий день народження вдома.

День народження дитини - особливе свято. Щороку батьки задаються питанням про те, як організувати цей довгоочікуваний день, а дитина чекає його, сподіваючись, що він буде чарівним і незабутнім. У цей день дитячі очі горять в очікуванні дива і чогось незвичайного. День народження - це свято, яке наповнює будинок сміхом і веселощами, коли говорять самі теплі, сердечні побажання і дарують подарунки.
Інструкція
1
Складіть список гостей. Порадьтеся з дитиною, кого з друзів він хоче запросити на своє свято. Пізніше визначитеся з тим, скільки хлопців прийде, щоб привітати вашого іменинника. Постарайтеся заздалегідь зробити і розіслати всім запрошення.
2
Потім виділіть в будинку кімнату, де ви будете проводити цей захід. Не витрачайте час і сили на приборку, так як діти не стануть звертати на це свою увагу. Краще приберіть з видного місця всі цінні та крихкі предмети. Звільніть в кімнаті місце для ігор і танців.
3
Обов'язково прикрасьте кімнату. Не забувайте, що красиво прикрашена кімната, в якій буде проходити торжество, створить атмосферу чарівництва і зарядить всіх радісним настроєм.
4
Повітряні кульки розвісьте по всій кімнаті і просто розкладіть на підлозі. Повісьте розтяжку з привітаннями. На стінах розвісьте плакати та вирізані з кольорового паперу квіти.
5
Святковий стіл повинен бути дуже красивим і ошатним. Тому в першу чергу подбайте про його оформленні. Красива скатертина, серветки із зображеннями улюблених героїв з мультфільмів, різні метелики і парасольки в кожній страві.
6
Не готуйте багато їжі. Прикрасьте стіл фруктами, різними солодощами, приготуйте легкі бутерброди і не забувайте про торт. Запасіться соком, морсом або компотом.
7
Заздалегідь підготуйте різні конкурси та складіть програму для проведення дня народження. Запропонуйте гостям взяти участь у конкурсах і вручите дитині пам'ятний подарунок.
8
При виборі сценарію враховуйте вік і кількість дітей. В іграх обов'язково повинен бути задіяний кожна дитина. Ніхто не повинен нудьгувати на вашому святі.
9
Підберіть музичний супровід вечора. Підготуйте пісеньки з улюблених мультфільмів, під які маленькі гості з задоволенням будуть веселитися і танцювати.