Як позбутися від мошкари.

Мошки з'являються будинки в тому випадку, якщо у вас є залиті квіти, зіпсовані фрукти або овочі. Вони розмножуються з великою швидкістю, і вже через кілька годин замість пари штук літатиме цілий рій мошкари . Позбутися його можна всього за пару днів.
Вам знадобиться
  • - інсектицид;
  • - пляшка;
  • - банку;
  • - аркуш паперу;
  • - пластиковий стакан;
  • - харчова плівка;
  • - товста голка;
  • - пилосос.
Інструкція
1
Встановіть причину появи мошок. Якщо це гнилі продукти, то викинете їх. Нормальні овочі та фрукти зберігайте в закритому прохолодному місці.
2
Залиті квіти в теплу пору року винесіть на балкон і не поливайте доти, поки земля в горщику не просохне. Якщо на балконі холодно, то насипте в землю будь-якої інсектицид: Базудин, Грім-2 і т.д.
3
Якщо у вас є домашні тварини, то регулярно мийте їх миски. Недоїдену їжу викидайте або ставте в холодильник.
4
Іноді мошки можуть залітати у вікно від сусідів або з підвалів. В цьому випадку вам допоможе москітна сітка на вікнах.
5
Не залишайте на столі кружки з водою, витирайте столи, посуд, раковину. Приберіть все губки, ганчірки і мочалки. Ви повинні обмежити комахою доступ до води, т.к. без неї їх життєдіяльність неможлива.
6
Візьміть пляшку, покладіть в неї кірку від апельсина, шматочок хліба або який-небудь інший, яка залучає мошок продукт. Після того, як в пляшці накопичиться велика кількість мошок, закрийте її і викинете. Якщо вам шкода викидати пляшку, то занурте її під воду і відкрийте. Мошки спливуть на поверхню. Вилийте воду з мошками в каналізацію.
7
Налийте в пляшку компот або сік. Поверніть лист паперу воронкою і вставте в горлечко пляшки. Мошки будуть влітати в пляшку через маленький отвір, залучені запахом, а вилетіти з нього вже не зможуть.
8
Візьміть пластиковий стакан, покладіть в нього шматочок їжі. Закрийте стакан харчовою плівкою. Зробіть товстої голкою отвори в плівці. Принцип методу аналогічний попередньому. Після заповнення склянки комахою просто хлопніть по ньому. Можливо, не всі мошки загинуть від удару, тому стакан викинете в сміттєвий бак на вулиці.
9
засмоктується мошок пилососом. Викинете мішок для збору пилу одразу ж після вимкнення пилососа, поки мошки не "прийшли в себе» і не стали вилітати з нього.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gsJDvWKpzQ0
Літо. Прекрасна пора. Настає час відпусток, і дачників-любителів. Багато на вихідні їдуть за місто, відпочити на природі, поїсти шашличків, купуватися. Інші ж літо проводять в своєму саду і городі, і віддають повністю всіх себе цьому прекрасному заняттю - вирощуванню овочів, ягід і фруктов.І кожен з тих, хто хоч раз відпочивав влітку на природі, знає не з чуток, що таке мошки, і який від них шкоду.

Так як позбутися надокучливих мошок? Спершу, необхідно зрозуміти причину появи цих комах. Існує декілька причин: 1. Висока трава.2. Наявність і велика кількість води.3. Різні, разлагающиеся отходи.Необходімо вирішити яка першопричина у вашому випадку, а потім і шукати спосіб як позбутися мошок. У першому випадку, природним буде, скосити всю траву. Але, проблему комах, це навряд чи усуне повністю, так як мошки летітимуть з сусідніх ділянок. В даний час ринок пропонує безліч хімікатів, препаратів, які позбавляють від мошок і інших комах, але як показує практика, ці кошти носять нетривалий характер, і вистачає їх зовсім ненадовго. У другому варіанті, складніше буде з тими, кого мошки застають зненацька на своєму власному ділянці. Позбутися від надлишків води важко, практично неможливо, якщо враховувати, що волога просто необхідна для росту рослин. Якщо ж ви є відпочиваючими, то можна намагатися вибрати місце, що знаходиться у видаленні від водойм. В третьому випадку, коли джерело розмноження комах є відходи, все набагато простіше. Необхідно прибрати джерело. Але можу запевнити, дана причина виникнення мошок вкрай рідкісна, на відміну від перших двух.Прі підведенні підсумку, зробимо наступний висновок. Як позбутися від мошок на деякий час знають все, завдяки відмінній рекламі телебачення. Це різні хімічні препарати. Термін їх служби недовгий, але еффектівен.Можно постаратися привести свою ділянку в порядок (прибрати зайвий сміття, постійно косити траву, уникати надлишків вологи). Швидше за все, в сукупності це дасть позитивний результат і у вас вийде позбутися мошок.