Як зробити кабель.

Щоб з'єднати між собою два електронних, електричних приладу, необхідний кабель . Не завжди його можна придбати в магазині. Іноді потрібно рідкісний або нестандартний кабель , який доведеться виготовити самостійно.
Інструкція
1
Ознайомтеся з розташуванням контактів на роз'ємах приладів, які ви збираєтеся з'єднувати кабелем.
2
Дізнайтеся, чи необхідно з'єднувати однойменні контакти на роз'ємах, або потрібно з'єднувати входи з виходами, і навпаки. Наприклад, на нуль-модемного кабелю контакт TXD кожного з комп'ютерів підключений до контакту RXD іншого, а кабель для з'єднання роз'ємів SCART підключає виходи сигналів зображення і звуку на одному пристрої до відповідних входів іншого.
3
Також дізнайтеся, яким чином відповідає розташування контактів на роз'ємі їх номерам. Вони можуть нумеруватися за годинниковою стрілкою або проти неї, горизонтальними або вертикальними рядами в тому чи іншому напрямку - єдиного стандарту на цей рахунок немає. Дуже добре, коли номери контактів вказані прямо на роз'ємі або відповідної частини, інакше шукати цю інформацію доведеться в довідниках або інтернеті.
4
Придбайте відповідні частини для роз'ємів. Якщо між ними необхідно розмістити согласователь рівнів або аналогічну за призначенням пристрій (наприклад, для підключення мобільних телефонів старих зразків до комп'ютера), зберіть його.
5
Правильно підберіть сам кабель . Він повинен бути розрахований на ту частоту, з якою через нього буде передаватися сигнал. При необхідності використовуйте необхідну кількість екранованих проводів, коаксіальних кабелів, кручених пар. У екранованих проводів і коаксіальних кабелів із загальним проводом з'єднується оплетка, у кручених пар - один з проводів (все одно який, головне, щоб з обох сторін один і той же). Якщо до складу кабелю входить согласователь рівнів, згаданий в попередньому кроці, правильно підключіть його в розрив кабелю.
6
Перед тим, як припаювати дроти до контактів роз'єму, завжди надягайте його кришку на кабель , звернувши порожнистої стороною до гнізда. Незважаючи на те, що це звучить очевидно, початківці домашні майстри на перших порах нерідко забувають це зробити, і дроти доводиться отпаивать і припаювати заново. Всі з'єднання ретельно ізолюйте.
7
Якщо розбірний роз'єм придбати неможливо (наприклад, для USB-інтерфейсу), розріжте на дві частини відповідний несправний кабель , потім за допомогою омметра і тонкої шпильки визначте, яка з його половин несправна, а заодно - і відповідність номерів контактів квітам проводів. Справну половину використовуйте в саморобному кабелі. Всі з'єднання також ретельно заізоліруйте.
8
Роз'єми типу RJ-11 і RJ-45 підключайте шляхом обтиску, використовуючи для цього спеціальний інструмент. Без нього здійснити цю операцію практично неможливо.
9
Перш ніж з'єднувати один прилад з іншим, обесточьте обидва прилади, якщо інше не передбачено їх керівництвами з експлуатації.
Питання про те, як зробити перехідник vga тюльпан, сьогодні популярний як ніколи. Багатьом подобається ідея підключення телевізора до комп'ютера. І на цьому роблять багато спекуляцій.
Вам знадобиться
  • Інтернет, дуже стара відеокарта з підтримкою tv-out over d-sub, роз'єм d-sub m, роз'єм rca, коаксіальний кабель 75 Ом, паяльні приналежності
Інструкція
1
В інтернеті ви знайдете вже готовий роз'єм vga тюльпан, але на жаль, навіть якщо ви його купите, він не працюватиме. Для передачі композитного сигналу з комп'ютера в телевізор необхідно, щоб відео карта підтримувала даний вид стандарту сигналу. До 2000 року випускали відеокарти з підтримкою tv-out over d-sub. Тобто дійсно до такої відеокарті ви могли підключити телевізор через перехідник vga тюльпан. Однак після 2000 року стандарт передачі сигналів був змінений, і відеокарти перестали передавати композитний сигнал. Таким чином якщо ви зробите перехідник vga тюльпан або купіть готовий і спробуєте використовувати його на сучасній відеокарті, то перехідник не працюватиме ні за яких умов.
2
Якщо вам все-таки необхідно вивести сигнал з vga виходу сучасної відеокарти через композитний вхід на телевізор (жовтий тюльпан відео), то єдиний спосіб зробити це - придбати спеціальний пристрій-конвертер. Воно здійснює перекодування сигналу між різними стандартами. Вартість даного конвертера варіюється від 10 до 20 $ США. Це досить складний пристрій, тому зібрати його самостійно під силу тільки професіоналові.
3
Якщо ви щасливий володар древньої відеокарти (випуск до 2000 року), яка підтримує tv-out over d-sub, наприклад фірми Matrox, ви можете спробувати зробити перехідник vga тюльпан самостійно. Для цього вам необхідна схема з'єднання роз'ємів rca і d-sub або "распиновка".
4
Підготуйте роз'єми vga і тюльпан для пайки. Відкрийте захисний корпус, нанесіть флюс на потрібні контактні площадки у відповідності з терморегулятори. Візьміть відрізок кабелю потрібної довжини, зачистите кінці, залудити їх.
5
Обов'язково надіньте корпусу роз'ємів на кабель перед тим, як припаювати його до роз'ємів. Припаяйте внутрішню жилу кабелю до центральної контактної майданчику роз'єму тюльпан і до контакту номер 3 роз'єми vga. Припаяйте екранувальний провідник кабелю (оплетку) до іншого контакту роз'єму тюльпан і до контакту номер 8 роз'єму vga з іншого боку кабелю.
6
Зберіть роз'єми на обох кінцях кабелю. Перехідник готовий. Ви можете пробувати підключати телевізор до комп'ютера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G-2Rc-XJ7HU
Зверніть увагу
Зверніть особливу увагу на налаштування формату сигналу, дозволу і разгерцовку. Почніть з найнижчих значень. Телевізор може не розпізнати відео сигнал при більшості комбінацій цих параметрів, тому спробуйте різні варіанти.
Корисна порада
Найпростіший спосіб підключення телевізора до комп'ютера - відеокарта з наявністю окремого tv-out, тюльпан або s-video.Так ж ви можете використовувати конвертер.Возможно вам підійде інший спосіб підключення комп'ютера до телевізора, наприклад: - підключення кабелем vga vga, якщо на телевізорі є vga вхід. Деякі сучасні моделі телевізорів комплектуються спеціальним перехідником для підключення vga; - підключення через перехідник vga s-video. Таке підключення можливе на деяких моделях відеокарт ATI Radeon, наприклад, серії 3000 і спеціальної налаштуванні драйвера відеокарти. Так само на телевізорі повинен бути вхід s-video; - підключення через перехідник vga YPbPr. Те ж, що і в попередньому пункті, але на телевізорі повинен бути компонентний вхід YPbPr (три тюльпана НЕ жовтих); - підключення через перехідник vga SCART. Те ж, що і в попередньому пункті, але на телевізорі повинен бути вхід SCART (гребінка).