Як знайти поручителя.

Останнім часом через відсутність економічної стабільності в країні і світі стає все складніше знайти поручителя за кредитами. Мало кому хочеться підставляти під удар своє матеріальне благополуччя і виступати в ролі «козла відпущення» в тому випадку, якщо позичальник раптом стане некредитоспроможним. До кого ж звертатися в ситуації, коли неможливо отримати кредит без поруки?
Інструкція
1
Оберіть програму кредитування, по якій процентні ставки будуть знижені за умови поручительства інших осіб. Зверніть увагу, що далеко не всі банки надають такі умови своїм позичальникам.
2
Попросіть своїх найближчих родичів, друзів і знайомих стати поручителя ми за вашим кредитом. Обов'язково надайте їм свідоцтва того, що ви не маєте інших кредитів ні перед цим, ні перед яким-небудь ще банком. Такі ж довідки ви будете повинні надати й іншим особам, якщо дійсно хочете знайти поручителя якомога швидше.
3
Зайдіть в інтернет і спробуйте знайти поручителя з вашого регіону. Знайти людину, яка стане за певну винагороду вашим поручителем, ви зможете в соціальних мережах і на форумах банків або на сайтах, присвячених банківській справі. Запропонуйте цій людині зустрітися з вами особисто, чи не висилайте йому ніяких грошей або документів до того, як ви з ним побачитеся. Оформляйте угоду і договір по кредиту так само, як якщо б у якості поручителя виступав ваш знайомий.
4
Якщо ви не змогли знайти поручителя , зверніться в банк і дізнайтеся, регламентована чи статутом банку видача кредиту під поручительство не тільки фізичного, а й юридичної особи (фірми, установи, підприємства). Зазвичай банкіри не заперечують проти такого поручительства, особливо в тих випадках, коли юридична особа має позитивну кредитну історію, стійке фінансове становище і розрахунковий рахунок в цьому ж банку.
5
Обов'язково вкажіть в договорі з банком межі відповідальності поручителя , так як це буде вигідно, насамперед, людині (або організації), який зважився поручитися за вас. Зазвичай банки не протестують проти часткової відповідальності, але на умовах поруки кількох осіб.
6
Укладіть договір про надання поручительства і вкажіть у ньому умови відшкодування його витрат у тому випадку, якщо ви не зможете вчасно погасити заборгованість по кредиту.
По ряду причин, пошук укладеного попереднього слідства або засудженої людини буває досить скрутним. В даний час для знаходження людини у виправній установі можна скористатися кількома способами.
Інструкція
1
Пошук через інтернет і телефон. Відвідайте веб-сайт виправної установи і спробуйте знайти людину через реєстраційну базу ув'язнених.
2
В пошуковому меню введіть Ф.І. ув'язненого, дату народження, дату укладення. Якщо ніякої інформації не вдалося знайти, зателефонуйте в даний виправний заклад і, назвавши дату укладення, попросіть представити інформацію про людину.
3
На пропускному пункті або в приймальному відділенні виправної установи. Тут ви повинні будете надати дані про укладений, причину укладання та ідентифікаційний номер (якщо він вам відомий).
4
У відділенні міліції. Отримати інформацію про ув'язнення або засудження людину можна зі спеціалізованої бази даних. Також необхідно надати дані про нього, дату затримання, номер кримінальної справи і статтю, за якою було засуджено. Після цього вам можуть дати інформацію про знаходження людини, надати ідентифікаційний номер укладеного і назвати адресу місця його укладення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-tVQZ6ZVyf8