Як зробити антену.

Якщо у вас не «ловить» телевізор і канали показує нечітко, варто задуматися про установку нової антени. Ви можете підключити собі телебачення стандарту DTV за рекордно короткий час і без особливих фінансових затрат. За допомогою даної інструкції у вас з'явиться можливість дивитися якісне цифрове телебачення у себе вдома.
Інструкція
1
Знаходимо купон на підключення телебачення стандарту DTV або замовляємо підключення. Звичайно, краще підключатися з купоном - за допомогою знижки зможете заощадити гріш.
2
Купуємо пару алюмінієвих банок ємністю 0,5 літра і спустошуємо їх. Можна всередину, можна і ні. Цікавлять нас радіочастоти лежать в діапазоні від 300 МГц до 3 ГГц, що еквівалентно довжині хвиль від 10 см до метра. Такі хвилі наші алюмінієві банки, з'єднані належним чином, перехоплять без проблем.
3
Отрезаем одну третину банки. Від решти двох третин ефект буде хорошим, але, в принципі, банки можна і не обрізати. Це вже від вашої фантазії залежить. Прив'язуємо до банки проводок, щоб з'єднати нашу саморобну антену з телевізором. Це можна зробити, оголивши кінчик проводи й обмотавши петлею відкривачку у банки.
4
З другої банкою проробляємо всі перераховані операції. Шукаємо трубу з щільного картону. В неї ми встановимо наші банки, скріплені один з одним проводом, щоб вони там були надійніше з'єднані і щоб наша антена не припадала пилом.
5
Свердлимо в трубці отвір і пропускаємо провід через нього, кінець якого приєднуємо до антенного «конектору». Потім засовуємо банки в трубу, і все. Наша антена, що забезпечує доступ до якісної цифровому телебаченню, готова.