Як знайти дріт тахометра.

При встановленні або заміні тахометра головна трудність полягає в тому, щоб знайти провід, який підходить до приладу. Щоб здійснити це, необхідно «продзвонити» провід а.
Інструкція
1
Приготуйте мультиметр, який призначений для вимірювання змінної напруги. При підключенні провід а тахометра прилад покаже значення від 1 до 6 Вольт. Спробуйте для початку знайти провід самостійно, зазвичай він приєднаний безпосередньо до котушки запалювання або переривач - розподільнику, також він може знаходитися приєднаним до автоматичної трансмісії або до комп'ютера двигуна.
2
Пам'ятайте, що визначати який провід відноситься до тахометра за допомогою логічного пробника або лампочки, яка є індикатором, неприпустимо. Це може послужити до появи серйозних несправностей в джгуті провід ов, бо їх замикання загрожує заміною запобіжників і реле, а можливо і цілих блоків. Дані ушкодження несуть в собі трудомістку і дорогу заміну.
3
Після цього встановіть на мультиметри режим вимірювання змінної напруги та виставте значення в 12 або 20 Вольт. Після цього обов'язково підключіть один з щупів до заземлення, яке знаходиться на шасі. Візьміть ключ запалювання і вставте його в замок. Поверніть ключ і включіть запалення, тим самим запустивши двигун в роботу.
4
Приєднайте червоний щуп приладу до провід у, який на Вашу припущенням є шуканим. Подивіться на екран мультиметра. Якщо він показує значення напруги рівне від 1 до 6 Вольт, то ваші пошуки увінчалися успіхом. Якщо результат буде негативним, то спробуйте виміряти напругу на інших провід ах, поки не знайдете потрібний.
5
Після отримання позитивного результату постарайтеся промаркувати потрібний провід, щоб надалі полегшити собі роботу, адже в разі будь-яких процедур з тахометром, вам знову знадобиться даний провід . Після цього проведіть всі необхідні дії і акуратно приберіть провід а і мультиметр.