Як закрити радіатор опалення.

Радіатори опалення є в кожному будинку і кожній квартирі. Однак нерідко їх зовнішній вигляд залишає бажати кращого, тому багато домовласників рано чи пізно замислюються про те, щоб закрити радіатори.
Вам знадобиться
 • - соснові бруси з перетином 3х3 сантиметри;
 • - степлер;
 • - бавовняна тканина;
 • - шурупи;
 • - дерев'яні бруски з перетином 2х3 сантиметри;
 • - дриль;
 • - очеретяна циновка;
 • - сітка зі старого дитячого манежу;
 • - металева решітка;
 • - фарба;
 • - щільна тканина.
Інструкція
1
Виготовте декоративну решітку. Для цього із соснових брусів зберіть каркас, який закріпіть шурупами. Вплетіть в нього бавовняні стрічки і закріпіть їх за допомогою степлера. Підвісьте решітку на навісні петлі.
2
Змайструєте грати з дерев'яних брусків, відзначте в ній місця для кріплення майбутньої решітки до радіатора і просвердлите необхідні для кріплення отвори. Зберіть решітку, покрийте її лаком і встановіть її на батареї.
3
Виготовте декоративний екран з очеретяної циновки. Для цього прикріпіть до самого верхнього краю циновки невелику рейку і зафіксуйте екран в ніші, де розташована батарея.
4
Підчепите сітку зі старого дитячого манежик на радіатор: її нижній край зафіксуйте за допомогою металевого стержня, а верхню частину закріпіть рейкою, яку слід прикріпити до надрадіаторной поличці. Як правило, даний спосіб прийнятний для закриття радіаторів в ванних кімнатах. Сітку можете прикрасити різними невеликими дитячими іграшками.
5
Закрийте радіатор відрізом щільної тканини, яка б ідеально гармоніювала з колірною гамою, використовуваної в дизайні приміщення. Цей метод закриття батарей можете застосовуватися, наприклад, для дитячих кімнат.
6
Окрасьте металеву решітку в бажаний колір і зафіксуйте її на батареї. Даний варіант ідеальний для інтер'єрів, оформлених в стилі hi-tech.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Xax0g8JeZeg
Зверніть увагу
Обов'язково в декоративної панелі повинні передбачатися вентиляційні отвори. В іншому випадку, це може стати причиною перегріву радіатора і подальшого виходу з ладу опалювальної системи.
Корисна порада
Якщо декоративний короб для приховування радіатора буде виготовлятися з ДВП, вибирайте лише той матеріал, який, за твердженням виробників, здатний витримати нагрівання до 80 градусів. Однак при цьому відстань між декоративною панеллю і самим радіатором повинно бути не менше десяти сантиметрів.
У нашій країн, з її досить суворим кліматом без радіаторів опалення не обходиться, мабуть, ні одне житлове приміщення. На жаль, зовнішній вигляд радіаторів , особливо якщо вони були встановлені багато років тому, здатний зіпсувати будь-який, навіть самий продуманий дизайн. Але витративши всього кілька годин вільного часу і застосувавши трохи фантазії, цю проблему можна легко вирішити.
Інструкція
1
Встановіть дерев'яну решеткуТакой варіант підійде для радіатора опалення, встановленого в підвіконної ніші. Проведіть необхідні заміри. Приготуйте необхідну кількість брусків, розмітьте місця їх кріплення і просвердлите отвори під шурупи. Стискаючи по кілька брусків струбцинами, скріпіть їх між собою за допомогою шурупів. Покрийте решітку декількома шарами меблевого лаку, дайте просохнути і встановіть в підвіконну нішу.
2
Зробіть решітку-плетенкуСделать і встановити такі грати не важко навіть початківцю майстру. Її оригінальний дизайн допоможе закрити радіатори опалення і додасть приміщенню закінчений і акуратний вигляд. Проведіть необхідні заміри і зберіть з дерев'яних брусків каркас решітки. Для з'єднання брусків скористайтеся шурупами. Переплетіть каркас бавовняними меблевими стрічками. Закріпіть стрічки із зворотного боку каркаса за допомогою степлера. Врежьте навісні петлі в задні стійки каркаса і з їх допомогою закріпіть решітку на стіні.
3
Повісьте екран-ціновкуЕтот варіант декору радіаторів опалення особливо гарний у поєднанні з очеретяними сонцезахисними циновками, встановленими на вікнах. Візьміть дерев'яну рейку і прикріпіть її до верхньої внутрішній стороні підвіконної ніші. Прикріпіть рогожу до рейки за допомогою степлера і металевих скоб.
4
Змонтуйте сеткуТакой варіант підійде для ванних кімнат. Знайдіть відповідний за розміром шматок мотузяній сітки. Наприклад, можна використовувати сітку від старого дитячого манежу. Змонтуйте над радіатором опалення невелику полку. Пригвинтите за допомогою оцинкованих або латунних шурупів до нижнього краю полки рейку. Вмонтуйте в підлогу два металевих стержня. Закріпіть верхній край сітки на рейці, а нижній - на стержнях. За бажанням сітку можна прикрасити аплікацією або іншими декоративними елементами. На поличці можна розмістити мило, шампуні чи будь-які інші речі, так необхідні у ванній кімнаті.