Як встановити секційні ворота.

Секційні ворота володіють явними перевагами перед іншими різновидами воріт. Вони компактні, прості в установці, забезпечують максимальну безпеку, запобігаючи можливості злому, мають відмінну звуко- і теплоізоляцією, а також тривалим періодом експлуатаційної служби. Такий набір істотно збільшує попит на цю продукцію, тому все більше домовласників задається питанням, як встановити секційні ворота .
Вам знадобиться
  • - секційні ворота з інструкцією;
  • - металевий каркас;
  • - дриль;
  • - перфоратор;
  • - вимірювальні прилади ;
  • - кріпильний матеріал.
Інструкція
1
Підготуйте дверний отвір: гарненько очистите його зайвого облицювального матеріалу. В тому випадку, коли гараж виконаний з легких стандартних блоків, виконайте зміцнення стіни, використовуючи для цього металевий каркас.
2
Вивчіть уважно інструкцію. Огляньте прологом до секційним ворота м кріпильні пристосування і переконайтеся в тому, що їх достатня кількість.
3
Перенесіть схему установки секційних воріт з інструкції на дверний отвір, де ці ворота встановлюються. На стінах відзначте місця, в яких слід закріпити несучі елементи - профілі, якими фіксується рух панелей.
4
Встановлюйте всі деталі в такій послідовності, яка вказана в інструкції. Лише після того як всі несучі елементи встановлені починайте збірку самих секційних воріт (починати збирати секційні ворота потрібно з нижньої панелі).
5
Відрегулюйте за допомогою верхніх кронштейнів щільність прилягання стулок секційних воріт до нащельником. Всі складові повинні бути виставлені рівно: навіть самий найменший перекіс неприпустимий.
6
Встановіть механізми, що призначаються для управління секційними ворота ми, а також ручки, всілякі засуви та інші аксесуари. Виконайте монтаж врівноважуючих конструкцію пружин.
7
Закріпіть на секційних ворота х обмежувач ходу полотна. У разі якщо передбачено наявність електроприводів, виконайте та їх монтаж. Перевірте, наскільки легко відкриваються і закриваються встановлені ворота .
Зверніть увагу
Ні в якому разі не використовуйте при монтажі секційних воріт монтажну піну або кілочки з дерева! Ці кошти можуть привести до деформації воріт і подальших проблем в їх функціонуванні. Все вирівнювання виконуйте за допомогою регулювання кронштейнів.
Корисна порада
З установкою секційних воріт можна впоратися буквально за кілька годин, якщо при цьому допомагати буде хоча б парочка добровольців.