Як поміняти задні колодки на Ford. Як поміняти задні гальмівні колодки форд фокус 2.

Від стану гальмівних колодок безпосередньо залежить безпека на дорозі. Допускається знос фрикційних накладок гальмівних колодок всього лише на 1 мм. При більш сильному зносі їх необхідно поміняти. Розглянемо, як провести дану операцію на задніх колодках автомобіля Ford.
Інструкція
1
Приготуйте ключ для відкручування гайок на колесах, викрутки і пасатижі. Після цього вийміть ключ із замка запалювання і включіть першу передачу. Під передні колеса встановіть упори, в якості яких підійдуть звичайні дерев'яні бруски.
2
Підніміть задню частину автомобіля за допомогою домкрата так, щоб колесо продовжувало залишатися на поверхні землі. Злегка послабте гайки балонним ключем і підійміть машину так, щоб колесо повисло в повітрі. Остаточно відкрутіть гайки і зніміть заднє колесо.
3
Поставте під автомобіль опору. Перевірте рівень гальмівної рідини, яка знаходиться в бачку головного гальмівного циліндра. Якщо рідини занадто багато і вона наближається до максимальної позначки, то обережно відкачайте її. В іншому випадку ви ризикуєте розплескати її при заміні колодок.
4
Акуратно подденьте викруткою фіксатор з шпильок барабана. Після цього потягніть його на себе і зніміть. Візьміть в руки пасатижі і поверніть ними вгору притискні скоби гальмівних колодок. Після цього від'єднайте їх, потягнувши на себе. Пам'ятайте, що при зміні сильно зношених колодок, необхідно встановити регулятор зазорів в початкове положення. Щоб зробити це, відіжміть викруткою пружинний упор і, утримуючи його, крутите гайку регулятора до упору за годинниковою стрілкою.
5
Відчепите кінець верхньої пружини від задньої колодки , після чого остаточно зніміть її, від'єднавши другий кінець від передньої колодки . Зробіть зняття распорной планки разом з регулятором зазору. Після цього перемістіть гальмівні колодки вниз, домагаючись ослаблення нижньої пружини, яку обережно від'єднайте.
6
Зніміть наконечник троса від важеля і витягніть задню гальмівну колодку. Огляньте всі деталі на предмет зносу і замініть колодку. Установку зробіть у зворотній послідовності. Після того, як барабан встане на своє місце, відрегулюйте зазор, для цього виконайте періодичне натискання на педаль гальма. При цьому будуть чутні характерні клацання. Зазор буде встановлений, коли вони припиняться. Прикрутите колесо і перевірте, як воно обертається.