Як розрахувати сайдинг. Як розрахувати кількість сайдинга.

Сайдинг являє собою облицювальний матеріал, чудові характерні особливості якого неможливо переоцінити: він простий в монтажі, довговічний і екологічно чистий. Все це пояснює, чому сайдинг такий популярний серед будівельників. Але перш ніж приступити до монтажу сайдингу, цілком логічно, що його потрібно розрахувати.
Вам знадобиться
  • - вимірювальні прилади;
  • - калькулятор.
Інструкція
1
виміряють розміри і параметри будови, яку будете облицьовувати сайдингом. Потрібні наступні показники: висота будівлі, його довжина, розмір вікон і дверей, розміри віконних заглиблень, дверних прорізів та інших отворів.
2
Відніміть від загального показника площі стін суму дверних, віконних та інших площ. До отриманого підсумкового показника додайте 7% від цієї величини. Така надбавка дозволить скорегувати показник на можливу підгонку, яка буде необхідна при облицюванні будівлі сайдингом.
3
Виміряйте площу однієї сайдінгової панелі. Як правило, її площа дорівнює 0,85 квадратних метрів.
4
Розділіть скориговану площа поверхонь облицьовується будівлі на площу однієї сайдінгової панелі. Отриманий показник дорівнює кількості панелей сайдинга, необхідному для личкування будівлі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ExBP4WBjjnY
Корисна порада
Пам'ятайте, що показник кількості необхідного облицювального матеріалу багато в чому залежить від того, наскільки складна конструкція будинку. Щоб не помилитися, краще всього скласти план, в якому детально розписати точний витрата сайдінгових панелей на кожну окрему стіну. І ще один важливий момент - крім основних облицювальних панелей, знадобляться і додаткові елементи. Наприклад, буде необхідний стартовий профіль, який застосовується в тих місцях, де йде розрив між основними панелями (вимірюється він в погонних метрах). Більше того, знадобляться зовнішні і внутрішні куточки (з їх кількістю не помиліться), привіконної профіль, лиштва та інші види профілю.