Як провести недільний день.

Якщо тиждень була напруженою, в неділю велика спокуса спочатку відіспатися, потім трохи посидіти в інтернеті - треба ж добудувати ферму і пройти нарешті наступний рівень в новій грі ... І ще треба прочитати френд-стрічку, а потім цікава передача по ТБ ... Недільний день пройшов, але відпочилим ви себе не відчуваєте.
Інструкція
1
Постарайтеся скласти план на вихідні заздалегідь. Найпростіше це зробити влітку - жарка погода сама вкаже напрямок до найближчої водойми. Майте на увазі, що з 11 до 17 годин краще сховатися від прямих сонячних променів де-небудь в тіні, так що для пляжний волейбол - це ранкова або вечірня гра. Сонячний опік - не найкращий спосіб відновити сили.
2
Якщо купальний сезон вже минув або ще не відкрився, не біда - на природі можна відпочити в будь-який час року. Домовтеся з друзями про заміському пікніку, якщо прогноз погоди сприятливий. Залежно від того, яка збирається компанія, візьміть з собою волейбольний або футбольний м'яч, бадмінтон або біту для гри в гилку.
3
Якщо умовити друзів на прогулянку не вдалося, сідайте на велосипед, візьміть з собою фотоапарат і вирушайте на природу самостійно. Нехай немає можливості вибратися за місто - їдьте в парк. Придивіться уважно до навколишнього вас красі. Фотографуйте найцікавіші місця, а потім можете зробити знімки шпалерами робочого столу - таким чином ви розтягнеться спогад про декілька приємних годиннику мінімум на тиждень.
4
Якщо вам довелося відкласти на неділю домашні справи, все одно постарайтеся вибратися на волю хоча б на дві години. Не вийде вийти на природу - вирушайте в басейн або в спортзал. Активний фізичний відпочинок необхідний для того, щоб відновити сили і повернути працездатність.
5
Відмінний спосіб подарувати собі свято - театр або дискотека, залежно від уподобань. Налаштуйтеся на вечір заздалегідь: зробіть маску на обличчя і шию. Слухайте в цей час улюблену музику, щоб розслабитися і добре відпочити. Ретельний макіяж і гарний одяг і самі по собі привід для піднесеного настрою, тим більше, якщо ввечері доведеться цікавий спектакль або буйне веселощі з друзями.
6
Екскурсійні бюро пропонують тур вихідного дня. Якщо є можливість, скористайтеся цією послугою - як правило, такі поїздки дуже цікаві, пізнавальні і залишають багато приємних спогадів.